Kontakt

Kontakt

Organizátoři

Stowarzyszenie "Kultura na Granicy"
Szymanowskiego 5/9, 43-400 Cieszyn
NIP: 5482573032, REGON: 241025170
Prezes/předseda:
Jolanta Dygoś
www.kinonagranicy.pl
stowarzyszenie@kinonagranicy.pl

EducationTalentCulture, z.s.,
Hlavní třída 87/2, Český Těšín 737 01

IČ: 26580063
Výkonná ředitelka/dyrektor:
Petra Slováček Rypienová
www.edutacu.eu
info@edutacu.eu

 

Ředitelka přehlídky PL

Jolanta Dygoś
tel. +48 604 721 427
joladygos@poczta.onet.pl

 

Ředitelka přehlídky CZ

Petra Slováček Rypienová
tel. +420 604 605 399
petra@edutacu.eu

Programoví ředitelé

Łukasz Maciejewski
l.maciejewski@kinonagranicy.pl

Martin Novosad
tel. +420 608 621 306
m.novosad@kinonagranicy.pl

 

Public relations,
akreditace pro média

Karolina Kazuła
tel. +48 691 478 333
k.kazula@kinonagranicy.pl


Gabriela Cichá
tel. +420 732 875 627 
g.cicha@kinonagranicy.pl

Marketingová ředitelka PL

Karolina Kazuła
tel. +48 691 478 333

k.kazula@kinonagranicy.pl

 

Marketingový ředitel CZ

Stefan Mańka
tel.
biuro@kinonagranicy.pl

Koordinátor PL, Festivalový klub

Łukasz Kazimierowicz
tel. +48 505 360 275
l.kazimierowicz@kinonagranicy.pl

 

Koordinátor CZ, Festivalový klub, Plenérové projekce

Jakub Gajdica
tel. +420 605 592 777
j.gajdica@kinonagranicy.pl

Guest service PL

Marek Wolas
tel. +48 509 606 433
goscie@kinonagranicy.pl
 

Guest service CZ

Magdalena Żuraw-Peč tel.
+420 733 487 481
hoste@kinonagranicy.pl

Akreditace účastníků

Beniamin Zapała
tel. +48 608 288 446
akredytacje@kinonagranicy.pl

 

Koordinátor servisu pro účastníky

Piotr Kumor
tel. +48 795 930 694
p.kumor@kinonagranicy.pl

Koordinátor pro filmové kopie PL

Piotr Kasela
tel. +48 696 867 210
kopie@kinonagranicy.pl

 

Koordinátor pro filmové kopie CZ

Milada Ślusarczyková
tel. +420 608 765 987
m.slusarczykova@kinonagranicy.pl

Koordinátor pro dobrovolníky

Marek Łużyński
wolontariat@kinonagranicy.pl
 

Foto

Marcin Markiton
tel. +48 608 528 164
marcin@markiton.pl 

Koordinátor překladů

Izabela Szulc
tel. +420 775 028 181
tlumaczenia@kinonagranicy.pl

 

Překlady textů na web

Lucie Hruškovská

Překlady textů na Facebook.com

Joanna Słowik

 

 

   

 

 

   

 

Organizátoři

Organizátoři Organizátoři

Hlavní sponzor

Hlavní sponzor

Hlavní partneři

Hlavní partneři Hlavní partneři