Kontakt

Kontakt

Organizátoři

Stowarzyszenie "Kultura na Granicy"
Szymanowskiego 5/9, 43-400 Cieszyn
NIP: 5482573032, REGON: 241025170
Prezes/předseda:
Jolanta Dygoś
www.kinonagranicy.pl
stowarzyszenie@kinonagranicy.pl

EducationTalentCulture, z.s.,
Hlavní třída 87/2, Český Těšín 737 01, IČ: 26580063

Výkonná ředitelka/dyrektor:
Petra Slováček Rypienová
www.edutacu.eu
info@edutacu.eu

 

Ředitelka přehlídky PL

Jolanta Dygoś
tel. +48 604 721 427
joladygos@poczta.onet.pl

 

Ředitelka přehlídky CZ

Petra Slováček Rypienová
tel. +420 604 605 399
info@edutacu.eu

Programový ředitel PL

Łukasz Maciejewski
l.maciejewski@kinonagranicy.pl

 

Programový ředitel CZ

Martin Novosad
tel. +420 608 621 306
m.novosad@kinonagranicy.pl

Public relations, média PL

Karolina Kazuła
tel. +48 691 478 333
k.kazula@kinonagranicy.pl

 

Public relations, média CZ

Gabriela Cichá
tel. +420 732 875 627 
g.cicha@kinonagranicy.pl

Organizační ředitel PL

Łukasz Kazimierowicz
tel. +48 505 360 275
l.kazimierowicz@kinonagranicy.pl

 

Finance, projekty CZ

Petra Slováček Rypienová
tel. +420 604 605 399
info@edutacu.eu

Koordinátor PL

 

Marta Mędrzak-Gajda
tel. +48 509 890 379
m.medrzak-gajda@kinonagranicy.pl

 

Koordinátor CZ, festivalový klub, plenérové projekce

Jakub Gajdica
tel. +420 605 592 777
j.gajdica@kinonagranicy.pl

Guest service PL

Marek Wolas
tel. +48 509 606 433

Michalina Przybyła
tel. + 48 663 629 870
goscie@kinonagranicy.pl

 

Guest service CZ

Magdalena Żuraw-Peč
tel. +420 733 487 481
hoste@kinonagranicy.pl

Akreditace účastníků

Anna Kryska
tel. + 48 517 196 478
akredytacje@kinonagranicy.pl

 

Koordinátor servisu pro účastníky

Piotr Kumor
tel. +48 795 930 694
p.kumor@kinonagranicy.pl

Koordinátor pro filmové kopie PL

Piotr Kasela
tel. +48 696 867 210
kopie@kinonagranicy.pl

 

Koordinátor pro filmové kopie CZ

Milada Ślusarczyková
tel. +420 608 765 987
m.slusarczykova@kinonagranicy.pl

Koordinátor pro sponzory a prodej PL

Mateusz Grzechnik
tel. + 48 721 042 198
m.grzechnik@kinonagranicy.p

 

Koordinátor pro sponzory a marketing CZ

Marcela Faltová
tel. + 420 776 234 876
marci.faltova@gmail.com

Koordinátor pro dobrovolníky

Marek Łużyński
wolontariat@kinonagranicy.pl
 

Technický koordinátor

Marek Dudzik
tel. +48 792 038 191
m.dudzik@kinonagranicy.pl

Koordinátor překladů

Izabela Szulc
tel. +420 775 028 181
tlumaczenia@kinonagranicy.pl

 

Překlady textů

Pavel Peč - internetová stránka

Joanna Słowik - Facebook.com

 

Redaktor www

Mikołaj Góralik
tel. +48 697 685 776
m.goralik@kinonagranicy.pl

   

 

 

   

 

Organizátoři

Organizátoři Organizátoři

Hlavní sponzor

Hlavní partneři

Spolufinancování

Sponzoři

Partneři

Spolupráce

Mediální partneři