Plán setkání s umělci

PIĄTEK / PÁTEK (28.04.2017)

  • 15:00 UL KULTURY wernisaż Adama Sikory

  • 16:00 UL KULTURY Powrót Giganta / Návrat Giganta, spotkanie: Adam Sikora i Sławomir Żukowski

  • 16:00 CENTRAL Prawo Helena / Zákon Helena, spotkanie: Petra Nesvačilová

  • 19:00 TEATR Zwierzęta / Zvířata, spotkanie: Greg Zglinski, Łukasz Dzięcioł, Bartosz Chajdeck

SOBOTA (29.04.2017)

  • 12:00 TEATR 21 x Nowy Jork / 21 x New York, spotkanie: Piotr Stasik 

  • 12:00 CENTRAL Zjednoczone Stany Miłości / Spojené státy lásky, spotkanie: Andrzej Chyra, Natalia Siwicka

  • 14:00 TEATR Jestem mordercą / Jsem vrah, spotkanie: Maciej Pieprzyca, Bartosz Chajdecki, Tomasz Włosok

  • 15:00 GALERIA COK wernisaż Wiesławy i Allana Starskich

  • 16:45 TEATR Wspomnienie lata / Vzpomínka na léto, spotkanie: Adam Guziński,  Max Jastrzębski, Łukasz Dzięcioł, Adam Sikora

  • 17:00 CENTRAL Stanko spotkanie: Barbara Harumová i Petr Harum

  • 19:15 TEATR Rana / Šrám, spotkanie: Allan Starski

  • 19:15 PIAST Dokumenty nr 1 spotkanie: Natalia Siwicka i Weronika Bilska  

NIEDZIELA / NEDĚLE (30.04.2017)   

  • 10:00 TEATR zestaw FAMU III spotkanie: prof. Jan Bernard 

  • 10:00 DOM NARODOWY Panny z Wilka / Slečny z Vlčí, spotkanie: Wiesława i Allan Starscy 

  • 12:00 TEATR Konwój / Eskorta, spotkanie: Maciej Żak, Łukasz Simlat 

  • 12:00 PIAST Kamper / Camper, spotkanie: Natalia i Łukasz Grzegorzek, Weronika Bilska

  • 14:30 TEATR Kochankowie z Marony / Milenci z Marony, spotkanie: Karolina Gruszka, Krzysztof Zawadzki, Łukasz Simlat 

  • 14:30 PIAST Szczęśliwego Nowego Jorku / Šťastný New York, spotkanie: Janusz Zaorski 

  • 14:30 DOM NARODOWY Dokumenty nr 2, spotkanie: Daria Woszek, Beata Fudalej 

  • 14:30 CENTRAL Piąta łódź / Piata loď , spotkanie Katarina Krnacová, Monika Kompaniková 

  • 16:00 UL KULTURY Kryształowa dziewczyna / Křišťálová holka, spotkanie: Mateusz Kocięcki, Michał Floriańczyk, Bartosz Sak, Natalia Klepacka, Artur Urbański, Mariusz Grzegorzek, Konrad Eleryk

  • 17:00 CENTRAL Anthropoid, spotkanie: Jan Budař

  • 17:15 TEATR Prosta historia o morderstwie / Prostý příběh o vraždě, spotkanie: Arkadiusz Jakubik, Bartosz Chajdecki, Ireneusz Czop

  • 19:45 PIAST Wołyń / Volyň, zapowiedź: Arkadiusza Jakubika, Ireneusza Czopa

  • 20:00 TEATR Maria Skłodowska-Curie / Marie Curie, spotkanie: Karolina Gruszka

  • 20:00 CENTRAL Pustkowie / Pustina, spotkanie: Štěpán Hulík

PONIEDZIAŁEK / PONDĚLÍ (1.05.2017)   

  • 10:00 CENTRAL Lea spotkanie: Ivan Fíla 

  • 10:00 PIAST Jezioro Bodeńskie / Bodamské jezero, spotkanie: Janusz Zaorski 

  • 11:45 CENTRAL Normalny autystyczny film / Normální autistický film, spotkanie: Miroslav Janek, Petr Szalbot

  • 12:00 TEATR Miłość w mieście ogrodów / Láska v městě zahrad, spotkanie:  Adam Sikora, Ingmar Villqist, Urszula Grabowska, Ireneusz Czop, Magdalena Nowacka

  • 14:00 CENTRAL Baba z lodu / Bába z ledu, Spotkanie: Bohdan Sláma

  • 14:30 PIAST Pokolenia / Generace, spotkanie: Janusz Zaorski 

  • 15:00 DOM NARODOWY Moja krew / Moje krev, spotkanie: Grażyna Trela

  • 16:00 UL KULTURY Słońce, to słońce mnie oślepiło / Slunce, to slunce mě oslepilo, spotkanie: Małgorzata Zawadzka, Beata Walentowska

  • 16:30 CENTRAL Ogrodnicy / ZáhradníciCZizincII/MYgranti, Spotkanie: Nobre Antonio i Ruggiero Emanuelle

  • 17:00 TEATR Drodzy przyjaciele, tak! / Vážení přátelé, ano!, spotkanie: Milan Lasica 

  • 17:00 PIAST Protektor, spotkanie: Marek Daniel

  • 17:30 DOM NARODOWY  I zestaw FAMU, spotkanie: Bohdan Sláma, Karolina Malinowska

  • 19:00 PIAST Hanoi-Warszawa / Hanoj - Varšava, spotkanie: Katarzyna Klimkiewicz

  • 19:45 TEATR Pokot / Přes kosti mrtvých, spotkanie: Agnieszka Holland i Kasia Adamik

  • 20:00 PIAST Polak potrzebny od zaraz / Svobodný svět, spotkanie: Lesław Żurek, Małgorzata Zawadzka

WTOREK / ÚTERÝ (2.05.2017)

  • 09:45 CENTRAL Powidoki / Mžitky, spotkanie: Mateusz Rzeźniczak

  • 10:00 PIAST Zakład / Polepšovna, spotkanie: Grażyna Trela

  • 12:00 TEATR Amok, spotkanie: Kasia Adamik, Antoni Komasa Łazarkiewicz 

  • 12:00 CENTRAL Braciszek Karel / Bratříček Karel, spotkanie: Krystyna Krauze 

  • 12:00 PIAST Plac zabaw / Dětské hřiště, spotkanie: Bartosz Kowalski 

  • 12:00 DOM NARODOWY Dokumenty nr 3, spotkanie: Olga Chajdas, Hubert Dobrzaniecki, Łukasz Maciejewski, Barbara Kurzaj

  • 14:00 CENTRAL Ostatnia rodzina / Poslední rodina, spotkanie: Leszek Bodziak

  • 14:30 TEATR Polski akcent FAMU, spotkanie: Kinga Dębska, Agnieszka Holland, Krystyna Krauze, Jarosław Kamiński 

  • 14:30 PIAST Zaćma / Zákal, spotkanie: Małgorzata Zajączkowska, Maria Mamona, Ryszard Bugajski

  • 16:00 UL KULTURY Ederly, spotkanie: Adam Sikora, Beata Walentowska

  • 16:45 CENTRAL Hydraulik z Tuchlovic  / Instalatér z Tuchlovic, spotkanie: Tomáš Vorel, Jan Budař

  • 17:00 TEATR Mamuśka i inni pomyleńcy w rodzinie / Moje matka a další cvoci v rodině, spotkanie: Lech Łotocki, Ewa Sowińska, Maria  Maj, Maria Mamona, Agnieszka Holland, Małgorzata Zajączkowska 

  • 17:15 PIAST Komunia / Přijímání, spotkanie: Anna Zamecka 

  • 18:45 CENTRAL Młyn Habermanna / Habermannův mlýn, spotkanie: Jan Kuděla
  • 20:00 TEATR Królewicz Olch / Král duchů, spotkanie: Sebastian Łach, Agnieszka Podsiadlik, Stanisław Cywka

  • 20:30 CENTRAL Sekret teatru "Sklep" / Tajemství Divadla Sklep aneb Manuál na záchranu světa, spotkanie: Olga Dabrowská

ŚRODA / STŘEDA (3.05.2017)

  • 10:00 PIAST Za niebieskimi drzwiami / Za modrými dveřmi, spotkanie: Mariusz Palej, Magdalena Nieć

  • 12:00 TEATR Butterfly kisses, spotkanie: Rafał Kapeliński 

  • 14:00 CENTRAL Masaryk, spotkanie: Karel Roden

 

TEATR - Teatr im. Adama Mickiewicza, Cieszyn, pl. Teatralny 1    

CENTRAL - Kino Central, Český Těšín, Štefánikova 27   

PIAST - Kino Piast, Cieszyn, ul. Ratuszowa 1   

DOM NARODOWY - Cieszyński Ośrodek Kultury Dom Narodowy, Cieszyn, Rynek 12   

UL Kultury (dawna Galeria Szara), Cieszyn, ul. Srebrna 1

Organizátoři

Organizátoři Organizátoři

Hlavní sponzor

Hlavní sponzor

Hlavní partneři

Hlavní partneři Hlavní partneři