Aktualności

Zobacz wszystkie
12 Marca 2017

Tabu kolejnym zespołem 19. Kina na Granicy

Ten zespół nie pozwoli Wam ustać w miejscu i sprawi, że w naszym namiocie będzie naprawdę gorąco!

Tabu to śląski zespół stworzony w 2003 roku z inicjatywy Rafała Karwota i Marcina Suchego. Od tego czasu zagrał ponad pół tysiąca koncertów, wygrał najważniejsze nagrody na muzycznych festiwalach i nagrał 4 studyjne albumy "Jednosłowo"  - 2006, "Salut"  - 2009,  "Endorfina"  - 2012, Meteory - 2015 oraz  jeden album koncertowy z Przystanku Woodstock, na którym zespół  zagrał w 2014 roku. Zespół został również 2 razy zaproszony do znanej polskiej trasy Punky Reggae Live. Muzyka Tabu to głównie reggae z energią i mocno słyszalną sekcją dętą. Usłyszycie tu również świetnie zagrane roots reggae i ska. Tabu gra wiele koncertów, więc grupa jest znana na rodzimej scenie reggae i nie tylko. Kapela jest współorganizatorem jednego z największych polskich festiwali reggae – Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi w Wodzisławiu Śląskim.

Tabu wystąpi na scenie Klubu Festiwalowego w sobotę, 29 kwietnia. Bilety w cenie 20 zł (120Kč) do nabycia w Biurze Organizacyjnym (od 28.04.2017 r. w godzinach jego otwarcia) oraz przed koncertem. Przy okazji przypominamy, iż bezpłatny wstęp na wszystkie koncerty odbywające się w Klubie Festiwalowym jest możłiwy dla posiadaczy karnetów 6- i 3-dniowych, jak również specjalnych karnetów Klubu Festiwalowego. Szczegółowe informacje na temat biletów i karnetów znajdują się tutaj.

Powrót

Organizatorzy

Organizatorzy Organizatorzy

Sponsor główny

Sponsor główny

Partnerzy główni

Partnerzy główni Partnerzy główni

Współfinansowanie

Współfinansowanie Współfinansowanie Współfinansowanie Współfinansowanie Współfinansowanie Współfinansowanie Współfinansowanie Współfinansowanie Współfinansowanie Współfinansowanie Współfinansowanie Współfinansowanie