Kontakt

Kontakt

Organizatorzy

Stowarzyszenie "Kultura na Granicy"
Szymanowskiego 5/9, 43-400 Cieszyn
NIP: 5482573032, REGON: 241025170
Prezes/předseda:
Jolanta Dygoś
www.kinonagranicy.pl
stowarzyszenie@kinonagranicy.pl

 

EducationTalentCulture, z.s.,
Hlavní třída 87/2, Český Těšín 737 01

IČ/NIP: 26580063

Výkonná ředitelka/dyrektor: 

Petra Slováček Rypienová
www.edutacu.eu
info@edutacu.eu

 

Dyrektor przeglądu PL

Jolanta Dygoś
tel. +48 604 721 427
joladygos@poczta.onet.pl

 

Dyrektor przeglądu CZ

Petra Slováček Rypienová
tel. +420 604 605 399
petra@edutacu.eu

Dyrektorzy programowi

Łukasz Maciejewski
l.maciejewski@kinonagranicy.pl

Martin Novosad
tel. +420 608 621 306
m.novosad@kinonagranicy.pl

 

Public relations,
akredytacje dla mediów

Karolina Kazuła
tel. +48 691 478 333
k.kazula@kinonagranicy.pl

Gabriela Cichá
tel. +420 732 875 627 
g.cicha@kinonagranicy.pl

Dyrektor ds. marketingu i promocji PL

Karolina Kazuła
tel. +48 691 478 333
k.kazula@kinonagranicy.pl

 

Dyrektor ds. marketingu i promocji CZ

Stefan Mańka
tel. +48 603 612 792
biuro@kinonagranicy.pl

Koordynator PL, Klub Festiwalowy

Łukasz Kazimierowicz
tel. +48 505 360 275
l.kazimierowicz@kinonagranicy.pl
 

Koordynator CZ, Klub Festiwalowy, Projekcje plenerowe

Jakub Gajdica
tel. +420 605 592 777
j.gajdica@kinonagranicy.pl

Guest service PL

Marek Wolas
tel. +48 509 606 433
goscie@kinonagranicy.pl
 

Guest service CZ

Magdalena Żuraw-Peč
tel. +420 733 487 481
hoste@kinonagranicy.pl

Koordynator sprzedaży karnetów i biletów

Beniamin Zapała
tel. +48 608 288 446
akredytacje@kinonagranicy.pl
 

Koordynator obsługi widowni

Piotr Kumor
tel. +48 795 930 694
p.kumor@kinonagranicy.pl

Koordynator obiegu kopii filmowych PL

Piotr Kasela
tel. +48 696 867 210
kopie@kinonagranicy.pl

 

Koordynator obiegu kopii filmowych CZ

Milada Ślusarczyková
tel. +420 608 765 987
m.slusarczykova@kinonagranicy.pl

Wolontariat

Marek Łużyński
wolontariat@kinonagranicy.pl

 

Dokumentacja foto

Marcin Markiton
tel. +48 608 528 164
marcin@markiton.pl

Koordynator tłumaczeń

Izabela Szulc
+420 775 028 181
tlumaczenia@kinonagranicy.pl

 

Tłumaczenia tekstów www

Lucie Hruškovská

Tłumaczenia strony Facebook.com

Joanna Słowik

 



   
     

 

Organizatorzy

Organizatorzy Organizatorzy

Sponsor główny

Sponsor główny

Partnerzy główni

Partnerzy główni Partnerzy główni