Kontakt

Kontakt

Organizatorzy

Stowarzyszenie "Kultura na Granicy"
Szymanowskiego 5/9, 43-400 Cieszyn
NIP: 5482573032, REGON: 241025170
Prezes/předseda:
Jolanta Dygoś
www.kinonagranicy.pl
stowarzyszenie@kinonagranicy.pl

 

EducationTalentCulture, z.s.,
Hlavní třída 87/2, Český Těšín 737 01, IČ/NIP: 26580063

Výkonná ředitelka/dyrektor: 

Petra Slováček Rypienová
www.edutacu.eu
info@edutacu.eu

 

Dyrektor przeglądu PL

Jolanta Dygoś
tel. +48 604 721 427
joladygos@poczta.onet.pl

 

Dyrektor przeglądu CZ

Petra Slováček Rypienová
tel. +420 604 605 399
info@edutacu.eu

Dyrektor programowy PL

Łukasz Maciejewski
l.maciejewski@kinonagranicy.pl

 

Dyrektor programowy CZ

Martin Novosad
tel. +420 608 621 306
m.novosad@kinonagranicy.pl

Dyrektor ds. marketingu, promocji i public relations PL

Karolina Kazuła
tel. +48 691 478 333
k.kazula@kinonagranicy.pl

 

Public relations, media CZ

 

Gabriela Cichá
tel. +420 732 875 627 
g.cicha@kinonagranicy.p

Dyrektor organizacyjny PL

Łukasz Kazimierowicz
tel. +48 505 360 275
l.kazimierowicz@kinonagranicy.pl

   

Koordynator organizacyjny PL

Marta Gajda
tel. +48 509 890 379

 

Koordynatotor organizacyjny CZ

Jakub Gajdica
tel. +420 605 592 777
j.gajdica@kinonagranicy.pl

Finanse i księgowość PL

Kinga Maguza
tel. + 48 604 098 064

   

Koordynator ds. sponsorów i sprzedaży

Mateusz Grzechnik
tel. + 48 721 042 198

   

Guest service PL

Marek Wolas
tel. +48 509 606 433

Michalina Przybyła
tel. + 48 663 629 870
goscie@kinonagranicy.pl

 

Guest service CZ

Magdalena Żuraw-Peč
tel. +420 733 487 481
hoste@kinonagranicy.pl

Akredytacje

Anna Kryska
tel. + 48 517 196 478

   

Koordynacja techniczna

Marek Dudzik
tel.+ 48 792 038 191

   

Koordynator obiegu kopii filmowych PL

Piotr Kasela
tel. +48 696 867 210
kopie@kinonagranicy.pl

 

Koordynator obiegu kopii filmowych CZ

Milada Ślusarczyková
tel. +420 608 765 987
m.slusarczykova@kinonagranicy.pl

Koordynator obsługi widowni

Piotr Kumor
tel. +48 795 930 694
p.kumor@kinonagranicy.pl

   

Wolontariat

Marek Łużyński
wolontariat@kinonagranicy.pl

 


Koordynator tłumaczeń

Izabela Szulc
+420 775 028 181
tlumaczenia@kinonagranicy.pl

 

Tłumaczenia tekstów

Pavel Peč - strona www

Joanna Słowik - strona Facebook.com

Redakcja strony www

Mikołaj Góralik
tel. +48 697 685 776
biuro@kinonagranicy.pl

   

 

Organizatorzy

Organizatorzy Organizatorzy

Sponsor główny

Sponsor główny

Partnerzy główni

Partnerzy główni Partnerzy główni