Den:
sobota
neděle
pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
Místo:
Teatr / Divadlo
Kino Piast
Kino Central
KaSS
OLZA
COK
Všechny
Godzina
Tytuł
12:00, sobota
Šamanka ( Andrzej Żuławski; 112 min; Polsko, Francie; 1996 )
12:00, sobota
Devět kruhů pekla ( Milan Muchna; 99 min; Kambodža, Československo; 1987 )
12:00, sobota
Nic směšného ( Marek Koterski; 91 min; Polsko; 1995 )
14:00, sobota
Soumrak ( László Nemes; 144 min; Maďarsko, Francie; 2018 )
14:15, sobota
Dovlatov ( Aleksiej German Jr.; 126 min; ; 2018 )
14:30, sobota
Punk je hned! ( Juro Šlauka; 70 min; Česko, Slovensko; 2019 )
16:30, sobota
Niečo naviac ( Palo Kadlečík, Martin Šenc; 67 min; Slovensko; 2018 )
16:45, sobota
Jowita ( Janusz Morgenstern; 91 min; Polsko; 1967 )
18:15, sobota
Krátký film o lásce ( Krzysztof Kieślowski; 87 min; Polsko; 1988 )
19:00, sobota
Jan Palach ( Robert Sedláček; 124 min; Česká republika, Slovensko; 2018 )
20:00, sobota
Ještě den života ( Damian Nenow, Raúl de la Fuente; 84 min; Polsko, Španělsko, Německo, Belgie, Maďarsko; 2018 )
10:00, neděle
Jan Palach ( Robert Sedláček; 124 min; Česká republika, Slovensko; 2018 )
10:00, neděle
hranicemi možností ( Marta Prus; 74 min; Polsko; 2017 )
12:00, neděle
V Mosulu ( Jana Andert; 72 min; Česko; 2018 )
12:30, neděle
Spýtaj sa vašich: 68 ( Barbora Berezňáková; 26 min; Slovensko; 2018 )
14:30, neděle
Zabijáci z maloměsta ( Ole Bornedal; 86 min; Dánsko; 2017 )
16:45, neděle
Díra v hlavě ( Piotr Subbotko; 93 min; Polsko; 2018 )
17:30, neděle
Vojtěch, řečený sirotek ( Zdeněk Tyc; 80 min; Československo; 1989 )
19:00, neděle
Každý z nás je Kristus ( Marek Koterski; 105 min; Polsko; 2006 )
19:15, neděle
Blázinec ( Marek Koterski; 93 min; Polsko; 1984 )
20:00, neděle
Vlkodlak ( Adrian Panek; 88 min; Polsko, Německo, Nizozemí; 2018 )
21:00, neděle
Luisina zahrada ( Maciej Wojtyszko; 105 min; Polsko; 2007 )
21:00, neděle
Fízlové ( Władysław Pasikowski; 104 min; Polsko; 1992 )
21:00, neděle
Spiklenci slasti ( Jan Švankmajer; 85 min; Česká Republika; 1996 )
08:30, pondělí
Autsajder ( Adam Sikora; 89 min; Polsko; 2018 )
08:30, pondělí
Za modrými dveřmi ( Mariusz Palej ; 84 min; Polsko; 2016 )
10:00, pondělí
Úsměvy smutných mužů ( Dan Svátek; 92 min; Czechy ; 2018 )
10:00, pondělí
Čas sluhů ( Irena Pavlásková; 111 min; Československo; 1989 )
10:45, pondělí
Přerušená mise ( Petro Aleksowski; 50 min; Polsko; 2018 )
11:00, pondělí
Krugerrandy ( Wojciech Nowak; 91 min; Polsko; 1999 )
11:00, pondělí
Pitbull ( Patryk Vega; 97 min; Polsko; 2005 )
12:15, pondělí
Jako pes s kočkou ( Janusz Kondratiuk; 102 min; Polsko; 2018 )
12:15, pondělí
Dobrá smrť ( Tomáš Krupa; 83 min; Slovensko, Česko, Rakousko, Francie; 2018 )
13:30, pondělí
Perla v koruně ( Kazimierz Kutz; 111 min; Polsko; 1972 )
14:45, pondělí
Posledný autoportrét ( Marek Kuboš; 72 min; Slovensko; 2018 )
15:00, pondělí
Milost ( Jan Jakub Kolski; 100 min; Polsko, Česko; 2018 )
15:30, pondělí
Okupácia 1968 ( Evdokia Moskvina, Linda Dombrovszsky, Magdalena Szymków, Stephan Komandarev, Marie Elisa Scheidt; 130 min; Slovensko, Česko, Polsko, Bulharsko, Maďarsko; 2017 )
16:30, pondělí
Polské svátky – sv. Barbory ( Maciej Pieprzyca; 68 min; Polsko; 2005 )
16:30, pondělí
Sestry ( Michał Hytroś; 19 min; Polsko; 2017 )
17:00, pondělí
Klérus ( Wojciech Smarzowski; 133 min; Polsko; 2018 )
17:45, pondělí
Najdu tě ( Beata Dzianowicz; 79 min; Polsko; 2018 )
18:00, pondělí
Růžena ( Wojciech Smarzowski; 96 min; Polsko; 2011 )
18:00, pondělí
Lekce Faust ( Jan Švankmajer; 97 min; Česko, Francie, Velká Británie ; 1993 )
20:00, pondělí
Otesánek ( Jan Švankmajer; 125 min; Česko, Japonsko, Velká Británie; 2000 )
20:30, pondělí
Kurýr ( Władysław Pasikowski; 114 min; Polsko; 2019 )
20:30, pondělí
Zábava, zábava ( Kinga Dębska; 88 min; Polsko; 2018 )
21:00, pondělí
Lada svetom ( Michal Fulier; 75 min; Slovensko; 2019 )
08:30, úterý
Vládci dobrodružství. Odsud do Oblivia ( Tomasz Szafrański; 101 min; Polsko; 2019 )
09:00, úterý
Ostrým nožom ( Teodor Kuhn; 90 min; Slovensko; 2019 )
10:00, úterý
Balada o koze ( Bartosz Konopka; 50 min; Polsko; 2004 )
10:00, úterý
89 mm od Evropy ( Marcel Łoziński; 12 min; Polsko; 1993 )
10:00, úterý
Šťastný New York ( Janusz Zaorski; 95 min; Polsko; 1996 )
10:30, úterý
Komorník ( Filip Bajon; 141 min; Polsko; 2018 )
10:45, úterý
Arizona ( Ewa Borzęcka; 46 min; Polsko; 1997 )
12:00, úterý
Můj neznámý vojín ( Anna Krywenko; 79 min; Česko, Slovensko, Lotyšsko ; 2018 )
12:30, úterý
Via Carpatia ( Klara Kochańska, Kasper Bajon; 75 min; Polsko, Česko, Makedonie ; 2018 )
13:15, úterý
Hluboká voda ( Magdalena Łazarkiewicz; 45 min; Polsko; 2011 )
14:30, úterý
7 pocitů ( Marek Koterski; 116 min; Polsko; 2018 )
15:00, úterý
Obrácený ( Kazimierz Kutz; 78 min; Polsko; 1994 )
15:00, úterý
Hovory s TGM ( Jakub Červenka; 80 min; Česká republika, Slovensko; 2018 )
15:00, úterý
Masterclass ( E. Drzewicka, D. Fedko, M. Jachna, M. Jędrzejec, W. Kuc, A. Rylewicz, G.Trela; 6 min; Polsko; 2018 )
17:30, úterý
Domestik ( Adam Sedlák; 117 min; Česko, Slovensko; 2018 )
17:30, úterý
Sladký konec dne ( Jacek Borcuch ; 96 min; Polska ; 2019 )
19:15, úterý
Vesnice plavajících krav ( Katarzyna Trzaska; 78 min; Polsko; 2018 )
20:00, úterý
Monument ( Jagoda Szelc; 107 min; Polsko; 2018 )
20:30, úterý
Chata na prodej ( Tomáš Pavlíček; 77 min; Česko; 2018 )
21:30, úterý
Hmyz ( Jan Švankmajer; 98 min; Česká Republika, Slovensko ; 2018 )
21:30, úterý
Porno ( Marek Koterski; 78 min; Polsko; 1989 )
10:00, středa
Útěk z kina Svoboda ( Wojciech Marczewski; 87 min; Polsko; 1990 )
10:00, středa
Zlatý podraz ( Radim Špaček; 106 min; Česko; 2018 )
12:30, středa
Krev Boží ( Bartosz Konopka; 100 min; Polsko; 2018 )
13:00, středa
Éter ( Krzysztof Zanussi; 117 min; Polsko, Ukrajina, Litva, Maďarsko; 2018 )
13:00, středa
Útěk ( Agnieszka Smoczyńska; 100 min; Polsko, Česká republika, Švédsko; 2018 )
16:00, středa
Vratislav Effenberger aneb Lov na černého žraloka ( David Jařab ; 85 min; Česko; 2018 )
17:00, středa
Veliký výlet ( Krzysztof Rogulski; 86 min; Polsko; 1981 )
17:00, středa
Trenérova dcera ( Łukasz Grzegorzek; 93 min; Polsko; 2018 )
18:30, středa
Trabantem tam a zase zpátky ( Dan Přibáň; 114 min; Česko; 2019 )
19:30, středa
Hráči bez domova ( Kasia Adamik; 119 min; Polsko; 2008 )
19:30, středa
Tma, téměř noc ( Borys Lankosz; 114 min; Polsko; 2019 )
21:15, středa
Pivnica ( Igor Vološin; 114 min; Slovensko, Rusko, Česko; 2018 )
10:00, čtvrtek
Tady se žije ( Kinga Dębska; 50 min; Polska; 2018 )
10:00, čtvrtek
Druhá strana mince ( Borys Lankosz; 96 min; Polsko; 2009 )
10:00, čtvrtek
Inspekce ( Jacek Raginis-Królikiewicz; 88 min; Polsko; 2018 )
10:30, čtvrtek
Den čokolády ( Jacek Piotr Bławut; 75 min; Polsko; 2017 )
11:30, čtvrtek
Autsajder ( Adam Sikora; 89 min; Polsko; 2018 )
11:30, čtvrtek
Kibera: Příběh slumu ( Martin Páv; 90 min; Česko; 2018 )
12:30, čtvrtek
Kurort ( Edgar de Poray; 14 min; Polsko; 2019 )
12:30, čtvrtek
King Skate ( Šimon Šafránek; 80 min; Česko; 2018 )
12:45, čtvrtek
Princ a dybbuk ( Elwira Niewiera, Piotr Rosołowski; 82 min; Polsko, Německo; 2017 )
14:00, čtvrtek
Ajka ( Siergiej Dworcewoj; 100 min; Kazachstán, Rusko, Polsko, Německo, Čína; 2018 )
14:00, čtvrtek
Masterclass ( E. Drzewicka, D. Fedko, M. Jachna, M. Jędrzejec, W. Kuc, A. Rylewicz, G.Trela; 6 min; Polsko; 2018 )
15:00, čtvrtek
Malá genocida ( Natalia Koryncka-Gruz; 72 min; Polsko; 2018 )
16:30, čtvrtek
Donbas ( Siergiej Łoźnica; 121 min; Ukrajina, Francie, Nizozemí, Německo, Rumunsko; 2018 )
17:00, čtvrtek
Studená válka ( Paweł Pawlikowski; 84 min; Francie, Polsko, Velká Británie ; 2018 )
19:00, čtvrtek
Tieň jaguára ( Pavol Barabáš; 67 min; Slovensko; 2018 )
19:30, čtvrtek
Nina ( Olga Chajdas; 130 min; Polsko; 2018 )
19:30, čtvrtek
Chvilky ( Beata Parkanová; 93 min; Česko, Slovensko ; 2018 )
21:30, čtvrtek
Den cvoka ( Marek Koterski; 93 min; Polsko; 2002 )
09:00, pátek
Trenérova dcera ( Łukasz Grzegorzek; 93 min; Polsko; 2018 )
09:00, pátek
Toman ( Ondřej Trojan; 145 min; Česko, Slovensko; 2018 )
11:30, pátek
Smuteční slavnost ( Zdenek Sirový; 70 min; Československo; 1969 )
12:00, pátek
Strach z výšek ( Bartosz Konopka; 87 min; Polsko; 2011 )
12:30, pátek
Návrat ( Magdalena Łazarkiewicz; 105 min; Polsko; 2018 )
13:30, pátek
Sedím na konári a je mi dobre ( Juraj Jakubisko; 110 min; Československo, Západní Německo; 1989 )
14:30, pátek
Historie hříchu ( Walerian Borowczyk; 124 min; Polsko; 1975 )
15:00, pátek
Trhlina ( Peter Bebjak; 111 min; Slovensko; 2019 )
17:00, pátek
Vnitřní život ( Marek Koterski; 89 min; Polsko; 1986 )
17:00, pátek
Zábava, zábava ( Kinga Dębska; 88 min; Polsko; 2018 )
17:00, pátek
Teroristka ( Radek Bajgar; 95 min; Česko; 2019 )
19:00, pátek
Klérus ( Wojciech Smarzowski; 133 min; Polsko; 2018 )

Organizátoři

Spoluorganizátor

Patronát