Kontakt

Kontakt

Organizátoři

Stowarzyszenie "Kultura na Granicy"
Szymanowskiego 5/9, 43-400 Cieszyn
NIP: 5482573032, REGON: 241025170
Prezes/předseda: Jolanta Dygoś
stowarzyszenie@kinonagranicy.pl

www.kinonagranicy.pl

 

 
Sdružení přátel Těšínska z.s.
Čapkova 13/12,  Czeski Cieszyn
IČO: 05408385
Prezes: Roman Sekula
tesinsko@centrum.cz
www.facebook.com/tesinsko/

 

Ředitelka přehlídky

Jolanta Dygoś
tel. +48 604 721 427
joladygos@poczta.onet.pl

   

Programový ředitel PL

Łukasz Maciejewski
l.maciejewski@kinonagranicy.pl

 

Programový ředitel CZ

Martin Novosad
tel. +420 608 621 306
m.novosad@kinonagranicy.pl

Organizační ředitel PL

Łukasz Kazimierowicz
tel. +48 505 360 275
l.kazimierowicz@kinonagranic y.pl

Koordinátor PL

Marta Radwaniak
tel. +48 500 525 914
m.radwaniak@kinonagranicy.pl

Anna Gańczarczyk
tel. +48 505 524 714
anna.ganczarczyk@kinonagran icy.pl

 

 

Organizační ředitel CZ

Jakub Gajdica
tel. CZ +420 605 592 777
j.gajdica@kinonahranici.cz

Koordinátor CZ

Dana Trombiková
tel. +420 724 625 026
datr@post.cz

Public relations, média,
press service PL

Karolina Kazuła
tel. +48 691 478 333
k.kazula@kinonagranicy.pl

 

Public relations, média,
press sevice CZ

Szymon Piotr Brandys
sz.brandys@kinonahranici.cz

Guest service PL

Marek Wolas
tel. +48 509 606 433

Michalina Przybyła
tel. +48 663 629 870

goscie@kinonagranicy.pl

 

Guest service CZ

Izabela Kapiasová
tel. +420 774 848 152
kapiasovai@seznam.cz

Akreditace účastníků

Anna Kryska
tel. +48 517 196 478
akredytacje@kinonagranicy.pl< /p>

   

Koordinátor pro sponzory a prodej PL

Mateusz Grzechnik
tel. +48 721 042 198
m.grzechnik@kinonagranicy.pl

 

Koordinátor pro granty, dotace a sponzory CZ

Michal Przywara
+420 723 887 739
MPrzywara@seznam.cz

Redaktor www

Łukasz Grzesiczak
l.grzesiczak@kinonagranicy.pl

Anna Maślanka

 

 

Technický koordinátor - kancelář

Krzysztof Howikowicz
k.howikowicz@kinonagranicy.pl

 

Výstava

Marek Gajda
tel. +48 606 963 115
studio.gajda@gmail.com

Koordinátor dobrovolníků PL

Piotr Kumor
tel. +48 795 930 694
wolontariat@kinonagranicy.pl
 

Koordinátor dobrovolníků CZ

Hana Pietrová
tel. +420 731 027 971
dobrovolnici@kinonahranici.cz

Koordinátor pro filmové kopie PL

Piotr Kasela
tel. +48 696 867 210
kopie@kinonagranicy.pl
 

Koordinátor pro filmové kopie CZ

Milada Ślusarczyková
tel. +420 608 765 987
m.slusarczykova@kinonagranic y.pl

Renata Macková
tel. +420 774 101 798
renata.kino@seznam.cz

Koordinátor překladů z CZ/SK do PL

Ilona Gwóźdź-Szewczenko
tel. +48 609 165 297
ila.szewczenko@gmail.com

 

Koordinátor překladů z PL do CZ

Michael Alexa
tel. +420 774 392 776
michael.alexa@gmail.com

Organizační kancelář

Anna Smolarek
tel. +48 889 764 684
biuro@kinonagranicy.pl

 

Grafik/DTP&Layout

Iwona Cichy
tel. +48 720 833 208
iwona.cichy@gmail.com

Technický koordinátor projekce

Marek Dudzik
tel. +48 792 038 191
m.dudzik@kinonagranicy.pl

 

Technický koordinátor - IT,
hudební klub

Maciej Urbaś
m.urbas@kinonagranicy.pl
murbas@zamekcieszyn.pl

Organizátoři

Spoluorganizátor

Patronát