Kontakt

Kontakt

Organizátoři

Stowarzyszenie "Kultura na Granicy"
Szymanowskiego 5/9, 43-400 Cieszyn
NIP: 5482573032, REGON: 241025170
Prezes/předseda:
Jolanta Dygoś
www.kinonagranicy.pl
stowarzyszenie@kinonagranicy.pl

 

 
 Čapková 13/12
Czeski Cieszyn
tesinsko@centrum.cz

 

Ředitelka přehlídky

Jolanta Dygoś
tel. +48 604 721 427
joladygos@poczta.onet.pl

   

Programový ředitel PL

Łukasz Maciejewski
l.maciejewski@kinonagranicy.pl

 

Programový ředitel CZ

Martin Novosad
tel. +420 608 621 306
m.novosad@kinonagranicy.pl

Organizační ředitel PL

Łukasz Kazimierowicz
tel. +48 505 360 275
l.kazimierowicz@kinonagranicy.pl

Koordinátor PL

Marta Radwaniak
m.radwaniak@kinonagranicy.pl

 

 

Organizační ředitel CZ

Jakub Gajdica
tel. CZ +420 605 592 777
j.gajdica@kinonahranici.cz

Koordinátor CZ

Dana Trombiková
+420 724 625 026
datr@post.cz

Public relations, média,
press service PL

Karolina Kazuła
tel. +48 691 478 333
k.kazula@kinonagranicy.pl

 

Public relations, média,
press sevice CZ

NaFilM
Terezie Křižkovská
+420 723 219 582
terezie.krizkovska@nafilm.org

Guest service PL

Marek Wolas
tel. +48 509 606 433
goscie@kinonagranicy.pl

Michalina Przybyła
tel. +48 663 629 870

 

Guest service CZ

Izabela Kapiasová
+420 774 848 152
kapiasovai@seznam.cz

Akreditace účastníků

Anna Kryska
tel. +48 517 196 478
akredytacje@kinonagranicy.pl

   

Koordinátor pro sponzory a prodej PL

Mateusz Grzechnik
tel. +48 721 042 198
m.grzechnik@kinonagranicy.pl

 

Koordinátor pro granty, dotace a sponzory CZ

Michal Przywara
+420 723 887 739
MPrzywara@seznam.cz

Redaktor www

Mikołaj Góralik
tel. +48 697 685 776
m.goralik@kinonagranicy.pl

 

Social media

Karolina Kania
karolina@ethnopassion.pl

Technický koordinátor - kancelář

Krzysztof Howikowicz
k.howikowicz@kinonagranicy.pl

 

Výstava

Marta Mędrzak-Gajda
tel. +48 509 890 379
m.medrzak-gajda@kinonagranicy.pl

Koordinátor dobrovolníků PL

Piotr Kumor
tel. +48 795 930 694
wolontariat@kinonagranicy.pl
 

Koordinátor dobrovolníků CZ

Hana Pietrová
+420 731 027 971
dobrovolnici@kinonahranici.cz

Koordinátor pro filmové kopie PL

Piotr Kasela
tel. +48 696 867 210
kopie@kinonagranicy.pl
 

Koordinátor pro filmové kopie CZ

Milada Ślusarczyková
tel. +420 608 765 987
m.slusarczykova@kinonagranicy.pl

Renata Macková
tel. +420 774 101 798
renata.kino@seznam.cz

Koordinátor překladů z CZ/SK do PL

Ilona Gwóźdź-Szewczenko
ila.szewczenko@gmail.com
tel. +48 609 165 297

 

Koordinátor překladů z PL do CZ

Michael Alexa
michael.alexa@gmail.com
tel. +420 774 392 776

Organizační kancelář

Anna Smolarek
tel. +48 889 764 684
a.smolarek@kinonagranicy.pl
biuro@kinonagranicy.pl

 

Grafik/DTP&Layout

Iwona Cichy
tel. +48 720 833 208
iwona.cichy@gmail.com

Technický koordinátor projekce

Marek Dudzik
tel. +48 792 038 191
m.dudzik@kinonagranicy.pl

 

Technický koordinátor - IT,
hudební klub

Maciej Urbaś
m.urbas@kinonagranicy.pl
murbas@zamekcieszyn.pl

Organizátoři

Organizátoři Organizátoři

Spoluorganizátor

Spoluorganizátor Spoluorganizátor

Spolufinancování

Spolufinancování Spolufinancování Spolufinancování Spolufinancování Spolufinancování Spolufinancování Spolufinancování Spolufinancování Spolufinancování Spolufinancování

Sponzoři

Sponzoři Sponzoři Sponzoři Sponzoři Sponzoři

Mediální partneři

Mediální partneři Mediální partneři Mediální partneři Mediální partneři Mediální partneři Mediální partneři Mediální partneři Mediální partneři Mediální partneři Mediální partneři Mediální partneři