Kontakt

Kontakt

Organizátoři

Stowarzyszenie "Kultura na Granicy"
Szymanowskiego 5/9, 43-400 Cieszyn
NIP: 5482573032, REGON: 241025170
Prezes/předseda:
Jolanta Dygoś
www.kinonagranicy.pl
stowarzyszenie@kinonagranicy.pl

 

Čapková 13/12
Czeski Cieszyn

tesinsko@centrum.cz

 

Ředitelka přehlídky PL

Jolanta Dygoś
tel. +48 604 721 427
joladygos@poczta.onet.pl

   

Programový ředitel PL

Łukasz Maciejewski
l.maciejewski@kinonagranicy.pl

 

Programový ředitel CZ

Martin Novosad
tel. +420 608 621 306
m.novosad@kinonagranicy.pl

Public relations, média PL

Karolina Kazuła
tel. +48 691 478 333
k.kazula@kinonagranicy.pl

   

Organizační ředitel PL

Łukasz Kazimierowicz
tel. +48 505 360 275
l.kazimierowicz@kinonagranicy.pl

 

Organizační ředitel  CZ, festivalový klub, plenérové projekce

Jakub Gajdica
tel. +420 605 592 777
j.gajdica@kinonagranicy.pl

Koordinátor PL

 Marta Mędrzak-Gajda
tel. +48 509 890 379
m.medrzak-gajda@kinonagranicy.pl

   

Guest service PL

Marek Wolas
tel. +48 509 606 433

Michalina Przybyła
tel. +48 663 629 870
goscie@kinonagranicy.pl

Marta Radwaniak
goscie2@kinonagranicy.pl

   

Akreditace účastníků

Anna Kryska
tel. +48 517 196 478
akredytacje@kinonagranicy.pl

 

Koordinátor servisu pro účastníky

Piotr Kumor
tel. +48 795 930 694
p.kumor@kinonagranicy.pl

Koordinátor pro filmové kopie PL

Piotr Kasela
tel. +48 696 867 210
kopie@kinonagranicy.pl

 

Koordinátor pro filmové kopie CZ

Milada Ślusarczyková
tel. +420 608 765 987
m.slusarczykova@kinonagranicy.pl

Renata Macková
tel. +420 774 101 798
renata.kino@seznam.cz

Koordinátor pro sponzory a prodej PL

Mateusz Grzechnik
tel. +48 721 042 198
m.grzechnik@kinonagranicy.p

   

Koordinátor pro dobrovolníky

Piotr Kumor
tel. +48 795 930 694
wolontariat@kinonagranicy.pl
 

Technický koordinátor

Marek Dudzik
tel. +48 792 038 191
m.dudzik@kinonagranicy.pl

Koordinátor překladů

Michael Alexa
michael.alexa@gmail.com 

tel. 00 420 774 392 776

Ilona Gwóźdź-Szewczenko

 tel. +48 609 165 297

Izabela Szulc
tel. +420 775 028 181
tlumaczenia@kinonagranicy.pl

 

Překlady textů

Martin Veselka - www
martinveselka@centrum.cz.

Joanna Słowik - Facebook.com

Redaktor www

Krzysztof Howikowicz
howikowicz@poczta.fm

Mikołaj Góralik
tel. +48 697 685 776
m.goralik@kinonagranicy.pl

 

Press service/Akreditace pro média

media@kinonagranicy.pl

 

Grafik/DTP&Layout

Iwona Cichy
tel. +48 720 833 208
iwona.cichy@gmail.com

 

   

 

Organizátoři

Organizátoři