Plán setkání s umělci

27.04

 

Kočár do Vídně
MIEJSCE: KaSS
START PROJEKCJI: 14:30
GODZINA SPOTKANIA: 16:00
Jaromír Hanzlík

Ničo naviac
MIEJSCE: KaSS
START PROJEKCJI: 16­:45
GODZINA SPOTKANIA: 17:40
Pavel Kadlečík, Erik Forgač

Jan Palach
MIEJSCE: Teatr im. A. Mickiewicza
START PROJEKCJI: 19:00
GODZINA SPOTKANIA: 21:05
Karel Jirák, Denisa Barešová


Wernisaż Łukasza Bąka "Zimna Wojna"
MIEJSCE: COK Dom Narodowy
START: 14:00
WPROWADZENIE: Łukasz Maciejewski
Łukasz Bąk, Jarosław Kamiński


Wernisaż Adama Sikory Wölfesgrund
MIEJSCE: COK Dom Narodowy
START: 15:00
WPROWADZENIE: Łukasz Maciejewski
Adam Sikora, Beata Święcicka


28.04


Čertí brko
MIEJSCE: Kino Central
START PROJEKCJI: 10:00
GODZINA SPOTKANIA: 11:40
Robert Geisler

Jan Palach
MIEJSCE: Kino Piast
START PROJEKCJI: 10:00
GODZINA SPOTKANIA: 12:05
Karel Jirák, Denisa Barešová


Jen o rodinných záležitostech
MIEJSCE: Teatr im. A. Mickiewicza
START PROJEKCJI: 11:30
GODZINA SPOTKANIA: 13:30
Milan Kňažko, Jaromír Hanzlík

Monštrum, Spýtaj sa vašich
MIEJSCE: Kino Central
START PROJEKCJI: 12:00
GODZINA SPOTKANIA: 13:00
M. Snopek, B. Berezňákoví, M. Čeretková

Szkoła Katowicka Zestaw 1 (Marcin Wrona „Człowiek magnes”; Michał Rosa „Gry i zabawy wojskowe“; Maciej Pieprzyca „Inna“; Jan P. Matuszyński „Myjnia”)
MIEJSCE: Kino Piast
START PROJEKCJI: 12:30
GODZINA SPOTKANIA: 13:45
Maciej Pieprzyca

Małżeńskie porachunki
MIEJSCE: Kino Piast
START PROJEKCJI: 14:30
GODZINA SPOTKANIA: 16:00
Marcin Dorociński

Dobří holubi se vracejí
MIEJSCE: Teatr im. A. Mickiewicza
START PROJEKCJI: 14:30
GODZINA SPOTKANIA: 16:10
PROWADZENIE: Martin Novosad
Milan Kňažko

Zánik samoty Berhof
MIEJSCE: Kino Central
START PROJEKCJI: 15:00
GODZINA SPOTKANIA: 16:40
Milan Kňažko

Dziura w głowie
MIEJSCE: Kino Piast
START PROJEKCJI: 16:45
GODZINA SPOTKANIA: 18:15
Piotr Subbotko, Bartłomiej Topa, Witold Wieliński

Szkoła Katowicka Zestaw 2 (Kuba Czekaj „Rwetes”; Piotr Domalewski „Obcy”; Paweł Maślona „Magma”; „Święto zmarłych”; Aleksandra Terpińska)
MIEJSCE: Kino Kass
START PROJEKCJI: 16:45
GODZINA SPOTKANIA: 18:15
Radosław Ochnio, Aleksandra Terpińska, Ewa Kaim

Léto s gentlemanem
MIEJSCE: Kino Central
START PROJEKCJI: 17:00
GODZINA SPOTKANIA: 18:40
Jaromír Hanzlík

Wszyscy jesteśmy Chrystusami
MIEJSCE: COK Dom Narodowy
START PROJEKCJI: 19:00
GODZINA SPOTKANIA: 20:50
Małgorzata Bogdańska, Marcin Dorociński, Marian Dziędziel, Małgorzata Zajączkowska

Miss Hanoi
MIEJSCE: Kino Central
START PROJEKCJI: 19:45
GODZINA SPOTKANIA: 21:15
Zdeněk Viktora

Wilkołak
MIEJSCE: Teatr im. A. Mickiewicza
START PROJEKCJI: 20:00
GODZINA SPOTKANIA: 21:30
Adrian Panek, Jarosław Kamiński

Ogród Luizy
MIEJSCE: PLENER
START PROJEKCJI: 21:00
GODZINA ZAPOWIEDZI: 21:00
Marcin Dorociński, Petro Aleksowski, Witold Wieliński

29.04

Autsajder
MIEJSCE: Kino PIAST
START PROJEKCJI: 08:30
GODZINA SPOTKANIA: 10:00
Adam Sikora

Za niebieskimi drzwiami
MIEJSCE: Teatr im. A. Mickiewicza
START PROJEKCJI: 08:30
GODZINA SPOTKANIA: 10:00
Mariusz Palej

Úsměvy smutných mužů
MIEJSCE: Kino CENTRAL
START PROJEKCJI: 10:00
GODZINA SPOTKANIA: 11:30
Dan Svátek, Josef Formánek

Przerwana misja
MIEJSCE: Teatr im. A. Mickiewicza
START PROJEKCJI: 10:45
GODZINA SPOTKANIA: 15:35
Petro Aleksowski

Pitbull
MIEJSCE: Kino PIAST
START PROJEKCJI: 11:00
GODZINA SPOTKANIA: 12:40
Marcin Dorociński, Małgorzata Foremniak, Janusz Chabior

Jak pies z kotem
MIEJSCE: Teatr im. A. Mickiewicza
START PROJEKCJI: 12:15
GODZINA SPOTKANIA: 14:00
PROWADZENIE: Patrycja Wanat
GOŚĆ: Olgierd Łukaszewicz

TYTUŁ: Dobrá smrť
MIEJSCE: Kino Kass
START PROJEKCJI: 12:15
GODZINA SPOTKANIA: 13:40
PROWADZENIE: Martin Novosad
GOŚĆ: Tomáš Krupa

TYTUŁ: Romance pro křídlovku
MIEJSCE: Kino CENTRAL
START PROJEKCJI: 12:30
GODZINA SPOTKANIA: 13:50
PROWADZENIE: Martin Novosad
GOŚĆ: Jaromír Hanzlík


TYTUŁ: „Perła w koronie”
MIEJSCE: Kino Piast
START PROJEKCJI: 13:30
GODZINA SPOTKANIA: 15:25
PROWADZENIE: Artur Zaborski
GOŚĆ: Olgierd Łukaszewicz

TYTUŁ: Posledný autoportrét
MIEJSCE: Kino Central
START PROJEKCJI: 14:45
GODZINA SPOTKANIA: 15:55
PROWADZENIE: Martin Novosad
GOŚĆ: Ladislav Kuboš

TYTUŁ: „Ułaskawienie”
MIEJSCE: Teatr im. A. Mickiewicza
START PROJEKCJI: 15:00
GODZINA SPOTKANIA: 16:40
PROWADZENIE: Magda Miśka-Jackowska
GOŚĆ: Grażyna Błęcka-Kolska, Marianna Zydek, Mikołaj Chroboczek, Dariusz Górniok

TYTUŁ: Okupace 1968
MIEJSCE: Kino Central
START PROJEKCJI: 15:30
GODZINA SPOTKANIA: 17:40
PROWADZENIE: Martin Novosad
GOŚĆ: producent + střihač

TYTUŁ: Krótkie metraże 1 (Michał Hytroś  „Siostry”; Zofia Kowalewska „Bliscy”)
MIEJSCE: Kino Piast
START PROJEKCJI: 16:30
GODZINA SPOTKANIA: 17:05
PROWADZENIE: Ola Salwa
GOŚĆ: Zofia Kowalewska, Ewa Kaim, Łukasz Simlat

TYTUŁ: „Barbórka”
MIEJSCE: COK Dom Narodowy
START PROJEKCJI: 16:30
GODZINA SPOTKANIA: 17:40
PROWADZENIE: Artur Zaborski
GOŚĆ: Maciej Pieprzyca, Marcin Dorociński

TYTUŁ: „Kler”
MIEJSCE: Kino Central
START PROJEKCJI: 17:00
GODZINA SPOTKANIA: 19:15
PROWADZENIE: Patrycja Wanat
GOŚĆ: Jacek Braciak, Mateusz Więcławek, Radosław Ochnio

TYTUŁ: „Odnajdę Cię”
MIEJSCE: Kino Piast
START PROJEKCJI: 17:45
GODZINA SPOTKANIA: 19:05
PROWADZENIE: Ola Salwa
GOŚĆ: Beata Dzianowicz, Ewa Kaim, Jacek Petrycki, Włodzimierz Niderhaus, Dariusz Chojnacki

TYTUŁ: „Róża”
MIEJSCE: Kino Paist
START PROJEKCJI: 18:00 (zapowiedź: Marcin Dorociński, Malwina Buss, Jacek Braciak, Marian Dziędziel)
WPROWADZENIE: Łukasz Maciejewski
GODZINA SPOTKANIA: 19:35
PROWADZENIE: Łukasz Maciejewski
GOŚĆ: Marcin Dorociński

TYTUŁ: Lekce Faust
MIEJSCE: Kino Kass
START PROJEKCJI: 18:00
GODZINA SPOTKANIA: 19:40
PROWADZENIE: Martin Novosad
GOŚĆ: Jaromír Kallista

TYTUŁ: Otesánek
MIEJSCE: Kino Kass
START PROJEKCJI: 20:00
GODZINA SPOTKANIA: 22:05
PROWADZENIE: Martin Novosad
GOŚĆ: Jaromír Kallista

TYTUŁ: „Kurier”
MIEJSCE: Kino Piast
START PROJEKCJI: 20:30
GODZINA SPOTKANIA: 22:30
PROWADZENIE: Patrycja Wanat
GOŚĆ: Patrycja Volny, Phillipe Tłokiński, Mateusz Więcławek, Zbigniew Zamachowski

TYTUŁ: „Zabawa, zabawa”
MIEJSCE: Teatr im. A. Mickiewicza
START PROJEKCJI: 20:30
GODZINA SPOTKANIA: 22:00
PROWADZENIE: Łukasz Maciejewski
GOŚĆ: Kinga Dębska, Zbigniew Domagalski, Marysia Dębska, Marcin Dorociński, Marian Dziędziel, Jowita Budnik, Dorota Roqueplo, Barbara Kurzaj, Andrzej Wojciechowski


30.04


TYTUŁ: „89 milimetrów od Europy”, „Ballada o Kozie”
MIEJSCE: Kino Kass
START PROJEKCJI: 10:00
GODZINA SPOTKANIA: 11:15
PROWADZENIE: Ola Salwa
GOŚĆ: Jacek Petrycki

TYTUŁ: „Szczęśliwego Nowego Jorku”
MIEJSCE: Kino Piast
START PROJEKCJI: 10:00
GODZINA SPOTKANIA: 11:35
PROWADZENIE: Artur Zaborski
GOŚĆ: Janusz Zaorski

TYTUŁ: „Kamerdyner”
MIEJSCE: Teatr im. A. Mickiewicz
START PROJEKCJI: 10:30
GODZINA SPOTKANIA: 12:50
PROWADZENIE: Patrycja Wanat
GOŚĆ: Marianna Zydek, Adam Woronowicz, Kamila Baar, Anna Radwan, Janusz Chabior, Łukasz Simlat

TYTUŁ: Šílení
MIEJSCE: Kino Central
START PROJEKCJI: 12:00
GODZINA SPOTKANIA: 14:05
PROWADZENIE: Martin Novosad
GOŚĆ: Jaromír Kallista

TYTUŁ: Můj neznámý vojín
MIEJSCE: Kino Kass
START PROJEKCJI: 12:00
GODZINA SPOTKANIA: 13:20


TYTUŁ: „Via Carpatia”
MIEJSCE: Kino Piast
START PROJEKCJI: 12:30
GODZINA SPOTKANIA: 13:45
PROWADZENIE: Artur Zaborski
GOŚĆ: Kasper Bajon

TYTUŁ: „Głęboka woda” cz. 1 „Wielka woda”
MIEJSCE: COK Dom Narodowy
START PROJEKCJI: 12:30
GODZINA SPOTKANIA: 13:15
PROWADZENIE: Magda Miśka-Jaskowska
GOŚĆ: Magdalena Łazarkiewicz, Łukasz Simlat, Szymon Piotr Warszawski, Gabriela Muskała, Barbara Kurzaj, Dorota Roqueplo

TYTUŁ: „7 uczuć”
MIEJSCE: Teatr im. A. Mickiewicza
START PROJEKCJI: 14:30
GODZINA SPOTKANIA: 16:30
PROWADZENIE: Marek Koterski
WPROWADZENIE: Łukasz Maciejewski
GOŚĆ: Marek Koterski, Małgorzata Bogdańska, Michał Koterski, Gabriela Muskała, Ilona Ostrowska, Włodzimierz Niderhaus, Karolina Porcari, Łukasz Simlat

TYTUŁ: „Masterclass”
MIEJSCE: COK Dom Narodowy
START PROJEKCJI: 15:00
GODZINA SPOTKANIA: 15:05
PROWADZĄCY:
GOŚCIE: Grażyna Trela, Ewa Drzewicka, Dominika Fedko, Małgorzata Jachna, Małgorzata Jędrzejec, Weronika Kuc, Aleksandra Rylewicz, Robert Sowa

TYTUŁ: Přežít svůj život
MIEJSCE: Kino Kass
START PROJEKCJI: 14:30    
GODZINA SPOTKANIA: 16:15
PROWADZENIE: Martin Novosad
GOŚĆ: Jaromír Kallista

TYTUŁ: „Plac Zbawiciela”
MIEJSCE: Kino Piast
START PROJEKCJI: 15:00
GODZINA SPOTKANIA: 16:50
PROWADZENIE: Łukasz Maciejewski (po filmie krótkometrażowym) oraz Ola Salwa (po filmie)
GOŚĆIE: Joanna Kos-Krauze, Rafał Kostrzyński, Dorota Roqueplo, Jowita Budnik, Witold Wieliński

TYTUŁ: Hovory s TGM
MIEJSCE: Kino Central
START PROJEKCJI: 15:00
GODZINA SPOTKANIA: 16:10
PROWADZENIE: Martin Novosad
GOŚĆ: Jakub Červenka, Martin Huba, Jan Budař

TYTUŁ: Domestik
MIEJSCE: Kino Central
START PROJEKCJI: 17:30    
GODZINA SPOTKANIA: 19:30
PROWADZENIE: Martin Novosad
GOŚĆ: Tereza Hofová, Jiří Konvalinka

TYTUŁ: „Słodki koniec dnia”
MIEJSCE: Teatr im. A. Mickiewicza
START PROJEKCJI: 17:30
GODZINA SPOTKANIA: 19:05
PROWADZENIE: Ola Salwa
GOŚĆ: Jacek Borcuch, Marta Habior

TYTUŁ: „Wieś pływających krów”
MIEJSCE: Kino Piast
START PROJEKCJI: 19:15
GODZINA SPOTKANIA: 20:35
PROWADZENIE: Magda Miśka-Jackowska
GOŚĆ: Katarzyna Trzaska, Andrzej Wojciechowski

TYTUŁ: „Monument”
MIEJSCE: Teatr im. A. Mickiewicza
START PROJEKCJI: 20:00
GODZINA ZAPOWIEDZI: 20:00
PROWADZENIE: Łukasz Maciejewski
GOŚCIE ZAPOWIEDZI: Jagoda Szelc, Gabriela Muskała, Mikołaj Chroboczek, Barbara Wypych, Mateusz Rzeźniczak, Zuzanna Lit, Anna Biernacik, Karolina Bruchnicka, Paulina Walendziak, Jakub Gola, Adrian Brząkała, Maciej Miszczak, Mateusz Więcławek, Miłosz Karbownik, Mariusz Grzegorzek

TYTUŁ: Chata na prodej
MIEJSCE: Kino Central
START PROJEKCJI: 20:30    
GODZINA SPOTKANIA:
PROWADZENIE: Martin Novosad

TYTUŁ: Postřižiny
MIEJSCE: PLENER
START PROJEKCJI: 21:00
GODZINA SPOTKANIA:
PROWADZENIE: Martin Novosad
GOŚĆ: Jaromír Hanzlík

TYTUŁ: Hmyz
MIEJSCE: Kino KASS
START PROJEKCJI: 21:30
GODZINA SPOTKANIA:
PROWADZENIE: Martin Novosad
GOŚĆ: Jaromír Kallista

 


01.05


TYTUŁ: Zlatý podraz
MIEJSCE: Kino Central
START PROJEKCJI: 10:00
GODZINA SPOTKANIA: 11:40
PROWADZENIE: Martin Novosad
GOŚĆ: Radim Špaček, Patrycja Volny

TYTUŁ: „Ucieczka z kina wolność”
MIEJSCE: Kino Piast
START PROJEKCJI: 10:00
GODZINA SPOTKANIA: 11:30
PROWADZENIE: Artur Zaborski
GOŚĆ: Zbigniew Zamachowski

TYTUŁ: Szkoła Katowicka zestaw 4 (Beata Dzianowicz "Cela z widokiem"; Marcin Koszałka „Takiego pięknego syna urodziłam”; Bartek Konopka „Czubek”; Agnieszka Smoczyńska „3 love”)
MIEJSCE: Teatr im. A. Mickiewicza
START PROJEKCJI: 10:00
GODZINA SPOTKANIA: 11:35 (Katowice Filmu)
PROWADZENIE: Łukasz Maciejewski
DEBATA KATOWICE FILMU
GOŚĆ: Piotr Domalewski, Beata Dzianowicz, Bartek Konopka, Marcin Koszałka, Magdalena Łazarkiewicz, Małgorzata Imielska, Adam Sikora, Krzysztof Zanussi, Maciej Pieprzyca, Krystyna Doktorowicz, Joanna Krauze

TYTUŁ: „Krew Boga”
MIEJSCE: Teatr im. A. Mickiewicza
START PROJEKCJI: 12:30
GODZINA SPOTKANIA: 14:10
PROWADZENIE: Łukasz Maciejewski
GOŚĆ: Bartek Konopka, Krzysztof Pieczyński

TYTUŁ: „Fuga”
MIEJSCE: Kino Central
START PROJEKCJI: 13:00
GODZINA SPOTKANIA: 14:40
PROWADZENIE: Patrycja Wanat
GOŚĆ: Agnieszka Smoczyńska, Gabriela Muskała, Łukasz Simlat, Paulina Walendziak, Dariusz Chojnacki

TYTUŁ: „Eter”
MIEJSCE: Kino Piast
START PROJEKCJI: 13:00
GODZINA SPOTKANIA: 15:00
PROWADZENIE: Artur Zaborski
GOŚĆ: Krzysztof Zanussi, Jacek Poniedziałek, Karolina Porcari, Irena Strzałkowska

TYTUŁ: „Pięć bajek…” Kora in memoriam
MIEJSCE: Teatr im. A. Mickiewicza
START PROJEKCJI: 15:15
GODZINA SPOTKANIA: 16:30
PROWADZENIE: Łukasz Maciejewski
GOŚĆ: Jolanta Dylewska, Jarosław Kamiński, Barbara Grzegorzek, Mariusz Grzegorzek, Kamil Sipowicz

TYTUŁ: Vratislav Effenberg – Lov na černého žraloka
MIEJSCE: Kino Central
START PROJEKCJI: 16:00
GODZINA SPOTKANIA: 17:25
PROWADZENIE: Martin Novosad
GOŚĆ: David Jařab

TYTUŁ: „Córka trenera”
MIEJSCE: Teatr im. A. Mickiewicza
START PROJEKCJI: 17:00
GODZINA SPOTKANIA: 18:35
PROWADZENIE: Patrycja Wanat
GOŚĆ: Jacek Braciak, Łukasz i Natalia Grzegorzek, Karolina Bruchnicka, Piotr Żurawski, Witold Wieliński, Weronika Bilska

TYTUŁ: „Wielka majówka”
MIEJSCE: Kino Piast
START PROJEKCJI: 17:00
GODZINA SPOTKANIA: 18:30
PROWADZENIE: Artur Zaborski
GOŚĆ: Zbigniew Zamachowski

TYTUŁ: Trabantem tam a zase zpátky
MIEJSCE: Kino Central
START PROJEKCJI: 18:30
GODZINA SPOTKANIA: 20:30
PROWADZENIE: Martin Novosad
GOŚĆ: Dan Přibáň

TYTUŁ: „Ciemno prawie noc”
MIEJSCE: Teatr im. A. Mickiewicza
START PROJEKCJI: 19:30
GODZINA SPOTKANIA: 21:30
PROWADZENIE: Ola Salwa
GOŚĆ: Aleksander Milicevic, Borys Lankosz, Marcin Koszałka, Magdalena Lankosz, Eliza Rycembel, Piotr Żurawski

TYTUŁ: „Boisko bezdomnych"
MIEJSCE: Kino Piast
START PROJEKCJI: 19:30
GODZINA SPOTKANIA: 21:30
PROWADZENIE: Artur Zaborski
GOŚĆ: Kasia Adamik, Bartłomiej Topa, Olga Chajdas, Jacek Petrycki

TYTUŁ: Pivnica
MIEJSCE: Kino Central
START PROJEKCJI: 21:15
GODZINA SPOTKANIA: 23:00


TYTUŁ: Wykład Kultura słowacka po 1989 roku- Martin M. Šimečka
MIEJSCE: COK Dom Narodowy
START: 14:30

TYTUŁ: Debata byłych premierów
MIEJSCE: COK Dom Narodowy
START: 16:00
PROWADZENIE: Jacek Żakowski
GOŚCIE: Iveta Radičová, Jan Urban, Jerzy Buzek, György Varga

TYTUŁ: Spotkanie literackie Życie rodzinne Zanussich. Rozmowy z Elżbietą i Krzysztofem
MIEJSCE: Kornel i Przyjaciele
START: 17:00
PROWADZENIE: Barbara Gruszka-Zych
GOŚCIE: Krzysztof Zanussi

02.05

TYTUŁ: „Tu się żyje”
MIEJSCE: Teatr im. A. Mickiewicz
START PROJEKCJI: 10:00
GODZINA SPOTKANIA: 10:50
PROWADZENIE: Patrycja Wanat
GOŚĆ: Kinga Dębska, Zbigniew Domagalski, Andrzej Wojciechowski

TYTUŁ: „Rewers”
MIEJSCE: Kina Central
START PROJEKCJI: 10:00
GODZINA SPOTKANIA: 11:40
PROWADZENIE: Artur Zaborski
GOŚĆ: Borys Lankosz, Marcin Koszałka

TYTUŁ: „Inspekcja”
MIEJSCE: COK Dom Narodowy
START PROJEKCJI: 10:00
GODZINA SPOTKANIA: 11:30
PROWADZENIE: Ola Salwa
GOŚĆ: Jacek Raginis Królikiewicz

TYTUŁ: Ničo naviac
MIEJSCE: Kino Kass
START PROJEKCJI: 10:00
GODZINA SPOTKANIA: 11:05
PROWADZENIE: Martin Novosad
GOŚĆ: Pavel Kadlečík

TYTUŁ: „Dzień czekolady”
MIEJSCE: Kino Piast
START PROJEKCJI: 10:30
GODZINA SPOTKANIA: 11:45
PROWADZENIE: Patrycja Wanat
GOŚĆ: Barbara Kurzaj, Tomasz Sobczak, Jacek Piotr Bławut, Leo Stubs

TYTUŁ: „Autsajder”
MIEJSCE: Teatr im. A. Mickiewicza
START PROJEKCJI: 11:30
GODZINA SPOTKANIA: 13:05
PROWADZENIE: Artur Zaborski
GOŚĆ: Adam Sikora, Łukasz Sikora, Beata Święcicka, Włodzimierz Niderhaus, Mateusz Nędza

TYTUŁ: Kibera - příběh slumu
MIEJSCE: Kino Kass
START PROJEKCJI: 11:30
GODZINA SPOTKANIA: 13:00
PROWADZENIE: Martin Novosad
GOŚĆ: Petr Racek

TYTUŁ: Krótkie metraże 2 – (Katarzyna Lesisz „Saszka”; Edgar De Poray „Kurort”)
MIEJSCE: COK Dom Narodowy
START PROJEKCJI: 12:30
GODZINA SPOTKANIA: 13:00
PROWADZENIE: Ola Salwa
GOŚĆ: Katarzyna Lesisz, Mateusz Król, Mateusz Więcławek, Edgar De Poray, Cezary Studniak, Ola Cywka, Helena Sujecka, Stanisław Cywka, Julian Świeżewski, Małgorzata Foremniak

TYTUŁ: King Skate
MIEJSCE: Kino Central
START PROJEKCJI: 12:30
GODZINA SPOTKANIA: 13:50
PROWADZENIE: Martin Novosad
GOŚĆ: Šimon Šafránek

TYTUŁ: „Ajka”
MIEJSCE: Teatr im. A. Mickiewicza
START PROJEKCJI: 14:00
GODZINA SPOTKANIA: 15:40
PROWADZENIE: Artur Zaborski
GOŚĆ: Jolanta Dylewska

TYTUŁ: Krótkie metraże 3 – (Adrian Łabanowski „Trasa X. No Logo”)
MIEJSCE: Kino Kass
START PROJEKCJI: 14:00
GODZINA SPOTKANIA: 14:35
PROWADZENIE: Ola Salwa
GOŚĆ: Adrian Łabanowski, Maria Sadowska

TYTUŁ: Všechno bude
MIEJSCE: Kino Central
START PROJEKCJI: 14:45
GODZINA SPOTKANIA: 16:10
PROWADZENIE: Martin Novosad
GOŚĆ: Jiří Konečný + herci, Natalia Grzegorzek

TYTUŁ: „Mała zagłada”
MIEJSCE: Kino Piast
START PROJEKCJI: 15:00
GODZINA SPOTKANIA: 16:15
PROWADZENIE: Ola Salwa
GOŚĆ: Natalia Kryncka-Gruz, Radosław Ochnio

TYTUŁ: Donbas
MIEJSCE: Teatr im. A. Mickiewicza
START PROJEKCJI: 16:30
GODZINA SPOTKANIA: 18:30 („Czarodziejka”)
PROWADZENIE: Łukasz Maciejewski
GOŚĆ: Dorota Roqueplo, Beata Święcicka, Kinga Dębska, Magdalena Łazarkiewicz, Barbara Kurzaj, Maria Dębska, Jowita Budnik, Gabriela Muskała, Sandra Drzymalska, Tomasz Sobczak, Stanisław Cywka, Antoni Łazarkiewicz

TYTUŁ: „Leaving Neverland”
MIEJSCE: COK Dom Narodowy
START PROJEKCJI: 17:00
GODZINA SPOTKANIA: 21:00
PROWADZENIE: Karolina Korwin Piotrowska
GOŚĆ: Małgorzata Foremniak, Karolina Korwin Piotrkowska, Mary Komasa, Małgorzata Zajączkowska, Maria Sadowska , Bartek Topa, Adrian Łabanowski

TYTUŁ: „Love Express…..”
MIEJSCE: Kino Piast
START PROJEKCJI: 17:15
GODZINA SPOTKANIA: 18:35
PROWADZENIE: Ola Salwa
GOŚĆ: Jakub Mikurda

TYTUŁ: „Nina”
MIEJSCE: Teatr im. A. Mickiewicza
START PROJEKCJI: 19:30
GODZINA SPOTKANIA: 21:10
PROWADZENIE: Patrycja Wanat
GOŚĆ: Olga Chajdas, Kasia Adamik, Eliza Rycembel, Andrzej Konopka

TYTUŁ: „Miłość i puste słowa”
MIEJSCE: Kino Piast
START PROJEKCJI: 19:30
GODZINA SPOTKANIA: 20:50
PROWADZENIE: Ola Salwa
GOŚĆ: Małgorzata Imielska

TYTUŁ: Chvilky
MIEJSCE: Kino Central
START PROJEKCJI: 19:30
GODZINA SPOTKANIA: 21:05

TYTUŁ: „Dzień Świra”
MIEJSCE: Kino Piast
START PROJEKCJI: 21:30
GODZINA SPOTKANIA: 23:05
PROWADZENIE: Artur Zaborski
GOŚĆ: Michał Koterski, Ilona Ostrowska


TYTUŁ: Debata kulturalna Bilans zysków i strat z udziałem artystów
MIEJSCE: COK Dom Narodowy
START: 15:30
PROWADZENIE: Andrzej S. Jagodziński
GOŚCIE: Petr Oslzlý, M. Šimečka, Krzysztof Zanussi, György Varga

TYTUŁ: Spotkanie literackie: Polsko-czeskie i polsko-słowackie kontakty filmowe
MIEJSCE: Kornel i Przyjaciele
START: 17:00
PROWADZENIE: Mikołaj Góralik
GOŚCIE: Tomáš Hučko, Katarzyna Figat, Jadwiga Hučková

03.05

TYTUŁ: „Kto napiszę naszą historię”
MIEJSCE: Teatr im. A. Mickiewicza
START PROJEKCJI: 08:30
GODZINA SPOTKANIA: 10:05
PROWADZENIE: Patrycja Wanat
GOŚĆ: Jowita Budnik

TYTUŁ: „Powrót”
MIEJSCE: Teatr im. A. Mickiewicza
START PROJEKCJI: 12:30
GODZINA SPOTKANIA: 14:10
PROWADZENIE: Łukasz Maciejewski
GOŚĆ: Magdalena Łazarkiewicz, Stanisław Cywka, Tomasz Sobczak, Sandra Drzymalska, Dorota Roqueplo, Mary Komasa, Antoni Komasa Łazarkiewicz

TYTUŁ: „Lęk wysokości”
MIEJSCE: Kino Piast
START PROJEKCJI: 12:00
GODZINA SPOTKANIA: 13:30
PROWADZENIE: Patrycja Wanat
GOŚĆ: Andrzej Konopka

TYTUŁ: Trhlina
MIEJSCE: Kino Central
START PROJEKCJI: 15:00
GODZINA SPOTKANIA: 16:40


TYTUŁ: Teroristka
MIEJSCE: Kino Central
START PROJEKCJI: 17:00
GODZINA SPOTKANIA: 18:35


Organizátoři

Spoluorganizátor

Patronát