Aktualności

Zobacz wszystkie
Kino na Granicy przesunięte na koniec wakacji 19 marca 2020

Kino na Granicy przesunięte na koniec wakacji

Z uwagi na regulacje dotyczące bezterminowego odwołania imprez masowych i priorytet, jakim jest dla nas bezpieczeństwo i spokój widzów, 22. Przegląd Filmowy „Kino na Granicy” odbędzie się w tym roku w dniach 21-26 sierpnia.

Późniejszy, niż zwykle termin organizacji festiwalu podyktowany jest zagrożeniem związanym z obecnością koronawirusa w Polsce i Czechach. Jego rozprzestrzenianiu sprzyjają duże imprezy i skupiska ludzkie. Kino na Granicy, największe tego typu wydarzenie kulturalne na styku tych dwóch krajów gromadzi od lat wielu gości krajowych i zagranicznych oraz tysiące widzów kinowych i uczestników licznych wydarzeń towarzyszących imprezie.

Nie bez znaczenia jest także fakt, że imprezę przygotowuje nasz polsko-czeski zespół, którego kontakty są teraz niemożliwe ze względu na zamknięcie granicy. Z tych powodów, pragnąc, aby wszyscy uczestnicy Przeglądu mogli cieszyć się uczestnictwem w nim w spokojnej, bezpiecznej atmosferze, zdecydowaliśmy się przełożyć termin imprezy z początku maja na daty 21-26 sierpnia 2020 roku.

Przypominamy również, że do 21 marca trwa sprzedaż puli tańszych akredytacji.
Dziękujemy Wam za wyrozumiałość i do zobaczenia w sierpniu w Cieszynie!

Powrót

Organizatorzy

Współorganizatorzy

Sponsorzy

Oficjalny partner logistyczny