Aktualności

Zobacz wszystkie
Ważny komunikat! 23 czerwca 2020

Ważny komunikat!

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele Kina na Granicy! Nazwa i idea tego festiwalu odwołuje się do budowania mostów pomiędzy ludźmi, dlatego nasze coroczne spotkanie jest dla nas tak ważne. Z uwagą śledzimy więc wszystkie doniesienia i regulacje dotyczące organizacji imprez kulturalnych oraz otwierania granic między Polską a Czechami.

22. edycja Przeglądu Filmowego Kino na Granicy zaplanowana jest na 21-26 sierpnia. Zniesienie wielu obostrzeń i kolejne kroki ku przywróceniu sytuacji sprzed pandemii pozwalają myśleć, że impreza odbędzie się właśnie w tym terminie. Ale sytuacja w kraju jest dynamiczna i nie jest to jeszcze moment, żeby zupełnie zrezygnować z ostrożności.

Jeżeli z niezależnych od nas przyczyn organizacja Kina na Granicy będzie utrudniona, zapewnimy zwrot pieniędzy za akredytacje wszystkim, którzy zdecydują się na ich oddanie. Niezmiennie jednak przygotowujemy festiwal i mamy w tym wsparcie Cieszyna i Czeskiego Cieszyna – oba miasta czekają na Kino na Granicy.

Najważniejsze jest jednak Wasze bezpieczeństwo, dlatego pracując nad tegoroczną edycją, czekamy na wytyczne co do luzowania obostrzeń i od nich uzależniamy ostateczną formułę i termin Kina na Granicy w tym nietypowym dla wszystkich roku. Mamy nadzieję, że będziecie z nami! Dziękujemy Wszystkim za płynące do nas wyrazy wsparcia i zrozumienie.

Organizatorzy 22. Kina na Granicy

Powrót

Organizatorzy

Współorganizatorzy

Współfinansowanie

Sponsorzy