Dzień:
Sobota
Niedziela
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Miejsce:
Teatr / Divadlo
Kino Piast
Kino Central
KaSS
OLZA
COK
Wszystkie
Godzina
Tytuł
12:00, Sobota
Szamanka ( Andrzej Żuławski; 112 min; Polska, Francja; 1996 )
12:00, Sobota
Dziewięć kręgów piekła ( Milan Muchna; 99 min; Kambodża, Czechosłowacja; 1987 )
12:00, Sobota
Nic śmiesznego ( Marek Koterski; 91 min; Polska; 1995 )
14:00, Sobota
Schyłek dnia ( László Nemes; 144 min; Węgry, Francja; 2018 )
14:15, Sobota
Dowłatow ( Aleksiej German Jr.; 126 min; Rosja, Polska, Serbia ; 2018 )
14:30, Sobota
Punk wiecznie żywy! ( Juro Šlauka; 70 min; Czechy, Słowacja; 2019 )
16:30, Sobota
Coś więcej ( Palo Kadlečík, Martin Šenc; 67 min; Słowacja; 2018 )
16:45, Sobota
Jowita ( Janusz Morgenstern; 91 min; Polska; 1967 )
18:15, Sobota
Krótki film o miłości ( Krzysztof Kieślowski; 87 min; Polska; 1988 )
19:00, Sobota
Jan Palach ( Robert Sedláček; 124 min; Czechy, Słowacja; 2018 )
20:00, Sobota
Jeszcze dzień życia ( Damian Nenow, Raúl de la Fuente; 84 min; Polska, Hiszpania, Niemcy, Belgia, Węgry; 2018 )
10:00, Niedziela
Jan Palach ( Robert Sedláček; 124 min; Czechy, Słowacja; 2018 )
10:00, Niedziela
Over the Limit ( Marta Prus; 74 min; Polska ; 2017 )
12:00, Niedziela
W Mosulu ( Jana Andert; 72 min; Czechy; 2018 )
12:30, Niedziela
Zapytaj rodziców: 68 ( Barbora Berezňáková; 26 min; Słowacja ; 2018 )
14:30, Niedziela
Małżeńskie porachunki ( Ole Bornedal; 86 min; Dania; 2017 )
16:45, Niedziela
Dziura w głowie ( Piotr Subbotko; 93 min; Polska; 2018 )
17:30, Niedziela
Wojtek zwany sierotą ( Zdeněk Tyc; 80 min; Czechosłowacja; 1989 )
19:00, Niedziela
Wszyscy jesteśmy Chrystusami ( Marek Koterski; 105 min; Polska; 2006 )
19:15, Niedziela
Dom wariatów ( Marek Koterski; 93 min; Polska; 1984 )
20:00, Niedziela
Wilkołak ( Adrian Panek; 88 min; Polska, Niemcy, Holandia ; 2018 )
21:00, Niedziela
Ogród Luizy ( Maciej Wojtyszko; 105 min; Polska; 2007 )
21:00, Niedziela
Psy ( Władysław Pasikowski; 104 min; Polska; 1992 )
21:00, Niedziela
Spiskowcy rozkoszy ( Jan Švankmajer; 85 min; Czechy ; 1996 )
08:30, Poniedziałek
Autsajder ( Adam Sikora; 89 min; Polska; 2018 )
08:30, Poniedziałek
Za niebieskimi drzwiami ( Mariusz Palej ; 84 min; Polska; 2016 )
10:00, Poniedziałek
Uśmiechy smutnych mężczyzn ( Dan Svátek; 92 min; Czechy ; 2018 )
10:00, Poniedziałek
Czas sług ( Irena Pavlásková; 111 min; Czechosłowacja; 1989 )
10:45, Poniedziałek
Przerwana misja ( Petro Aleksowski; 50 min; Polska; 2018 )
11:00, Poniedziałek
Krugerandy ( Wojciech Nowak; 91 min; Polska; 1999 )
11:00, Poniedziałek
Pitbull ( Patryk Vega; 97 min; Polska; 2005 )
12:15, Poniedziałek
Jak pies z kotem ( Janusz Kondratiuk; 102 min; Polska; 2018 )
12:15, Poniedziałek
Dobra śmierć ( Tomáš Krupa; 83 min; Słowacja, Czechy, Austria, Francja; 2018 )
13:30, Poniedziałek
Perła w koronie ( Kazimierz Kutz; 111 min; Polska; 1972 )
14:45, Poniedziałek
Ostatni autoportret ( Marek Kuboš; 72 min; Słowacja; 2018 )
15:00, Poniedziałek
Ułaskawienie ( Jan Jakub Kolski; 100 min; Polska, Czechy ; 2018 )
15:30, Poniedziałek
Okupacja 1968 ( Evdokia Moskvina, Linda Dombrovszsky, Magdalena Szymków, Stephan Komandarev, Marie Elisa Scheidt; 130 min; Słowacja, Czechy, Polska, Bułgaria, Węgry; 2017 )
16:30, Poniedziałek
Święta polskie: Barbórka ( Maciej Pieprzyca; 68 min; Polska; 2005 )
16:30, Poniedziałek
Siostry ( Michał Hytroś; 19 min; Polska; 2017 )
17:00, Poniedziałek
Kler ( Wojciech Smarzowski; 133 min; Polska; 2018 )
17:45, Poniedziałek
Odnajdę cię ( Beata Dzianowicz; 79 min; Polska; 2018 )
18:00, Poniedziałek
Róża ( Wojciech Smarzowski; 96 min; Polska; 2011 )
18:00, Poniedziałek
Lekcja Fausta ( Jan Švankmajer; 97 min; Czechy, Francja, Wielka Brytania; 1993 )
20:00, Poniedziałek
Mały Otik ( Jan Švankmajer; 125 min; Czechy, Japonia, Wielka Brytania; 2000 )
20:30, Poniedziałek
Kurier ( Władysław Pasikowski; 114 min; Polska; 2019 )
20:30, Poniedziałek
Zabawa zabawa ( Kinga Dębska; 88 min; Polska; 2018 )
21:00, Poniedziałek
Łada światem ( Michal Fulier; 75 min; Słowacja; 2019 )
08:30, Wtorek
Władcy przygód. Stąd do Oblivio ( Tomasz Szafrański; 101 min; Polska; 2019 )
09:00, Wtorek
Ostrym nożem ( Teodor Kuhn; 90 min; Słowacja; 2019 )
10:00, Wtorek
Ballada o kozie ( Bartosz Konopka; 50 min; Polska; 2004 )
10:00, Wtorek
89 mm od Europy ( Marcel Łoziński; 12 min; Polska; 1993 )
10:00, Wtorek
Szczęśliwego Nowego Jorku ( Janusz Zaorski; 95 min; Polska; 1996 )
10:30, Wtorek
Kamerdyner ( Filip Bajon; 141 min; Polska; 2018 )
10:45, Wtorek
Arizona ( Ewa Borzęcka; 46 min; Polska; 1997 )
12:00, Wtorek
Mój nieznany żołnierz ( Anna Krywenko; 79 min; Czechy, Słowacja, Łotwa; 2018 )
12:30, Wtorek
Via Carpatia ( Klara Kochańska, Kasper Bajon; 75 min; Polska, Czechy, Macedonia ; 2018 )
13:15, Wtorek
Głęboka woda, odcinek Wielka woda ( Magdalena Łazarkiewicz; 45 min; Polska; 2011 )
14:30, Wtorek
7 uczuć ( Marek Koterski; 116 min; Polska; 2018 )
15:00, Wtorek
Zawrócony ( Kazimierz Kutz; 78 min; Polska; 1994 )
15:00, Wtorek
Rozmowy z Masarykiem ( Jakub Červenka; 80 min; Czechy, Słowacja; 2018 )
15:00, Wtorek
Masterclass ( E. Drzewicka, D. Fedko, M. Jachna, M. Jędrzejec, W. Kuc, A. Rylewicz, G.Trela; 6 min; Polska; 2018 )
17:30, Wtorek
Domestik ( Adam Sedlák; 117 min; Czechy, Słowacja ; 2018 )
17:30, Wtorek
Słodki koniec dnia ( Jacek Borcuch ; 96 min; Polska ; 2019 )
19:15, Wtorek
Wieś pływających krów ( Katarzyna Trzaska; 78 min; Polska; 2018 )
20:00, Wtorek
Monument ( Jagoda Szelc; 107 min; Polska; 2018 )
20:30, Wtorek
Domek na sprzedaż ( Tomáš Pavlíček; 77 min; Czechy; 2018 )
21:30, Wtorek
Owad ( Jan Švankmajer; 98 min; Czechy, Słowacja; 2018 )
21:30, Wtorek
Porno ( Marek Koterski; 78 min; Polska; 1989 )
10:00, Środa
Ucieczka z kina Wolność ( Wojciech Marczewski; 87 min; Polska; 1990 )
10:00, Środa
Złote oszustwo ( Radim Špaček; 106 min; Czechy; 2018 )
12:30, Środa
Krew Boga ( Bartosz Konopka; 100 min; Polska; 2018 )
13:00, Środa
Eter ( Krzysztof Zanussi; 117 min; Polska, Ukraina, Litwa, Węgry; 2018 )
13:00, Środa
Fuga ( Agnieszka Smoczyńska; 100 min; Polska, Czechy, Szwecja; 2018 )
16:00, Środa
Vratislav Effenberger albo Polowanie na czarnego ( David Jařab ; 85 min; Czechy ; 2018 )
17:00, Środa
Wielka majówka ( Krzysztof Rogulski; 86 min; Polska; 1981 )
17:00, Środa
Córka trenera ( Łukasz Grzegorzek; 93 min; Polska; 2018 )
18:30, Środa
Trabantem tam i z powrotem ( Dan Přibáň; 114 min; Czechy; 2019 )
19:30, Środa
Boisko bezdomnych ( Kasia Adamik; 119 min; Polska; 2008 )
19:30, Środa
Ciemno prawie noc ( Borys Lankosz; 114 min; Polska; 2019 )
21:15, Środa
Piwnica ( Igor Vološin; 114 min; Słowacja, Rosja, Czechy; 2018 )
10:00, Czwartek
Tu się żyje ( Kinga Dębska; 50 min; Polska; 2018 )
10:00, Czwartek
Rewers ( Borys Lankosz; 96 min; Polska; 2009 )
10:00, Czwartek
Inspekcja ( Jacek Raginis-Królikiewicz; 88 min; Polska; 2018 )
10:30, Czwartek
Dzień czekolady ( Jacek Piotr Bławut; 75 min; Polska; 2017 )
11:30, Czwartek
Autsajder ( Adam Sikora; 89 min; Polska; 2018 )
11:30, Czwartek
Kibera: opowieść o slumsie ( Martin Páv; 90 min; Czechy; 2018 )
12:30, Czwartek
Kurort ( Edgar de Poray; 14 min; Polska; 2019 )
12:30, Czwartek
King Skate ( Šimon Šafránek; 80 min; Czechy; 2018 )
12:45, Czwartek
Książę i Dybuk ( Elwira Niewiera, Piotr Rosołowski; 82 min; Polska, Niemcy; 2017 )
14:00, Czwartek
Ajka ( Siergiej Dworcewoj; 100 min; Kazachstan, Rosja, Polska, Niemcy, Chiny ; 2018 )
14:00, Czwartek
Masterclass ( E. Drzewicka, D. Fedko, M. Jachna, M. Jędrzejec, W. Kuc, A. Rylewicz, G.Trela; 6 min; Polska; 2018 )
15:00, Czwartek
Mała zagłada ( Natalia Koryncka-Gruz; 72 min; Polska; 2018 )
16:30, Czwartek
Donbas ( Siergiej Łoźnica; 121 min; Ukraina, Francja, Holandia, Niemcy, Rumunia; 2018 )
17:00, Czwartek
Zimna wojna ( Paweł Pawlikowski; 84 min; Polska, Wielka Brytania ; 2018 )
19:00, Czwartek
Cień jaguara ( Pavol Barabáš; 67 min; Słowacja; 2018 )
19:30, Czwartek
Nina ( Olga Chajdas; 130 min; Polska; 2018 )
19:30, Czwartek
Chwile ( Beata Parkanová; 93 min; Czechy, Słowacja ; 2018 )
21:30, Czwartek
Dzień świra ( Marek Koterski; 93 min; Polska; 2002 )
09:00, Piątek
Córka trenera ( Łukasz Grzegorzek; 93 min; Polska; 2018 )
09:00, Piątek
Toman ( Ondřej Trojan; 145 min; Czechy, Słowacja ; 2018 )
11:30, Piątek
Uroczystość żałobna ( Zdenek Sirový; 70 min; Czechosłowacja ; 1969 )
12:00, Piątek
Lęk wysokości ( Bartosz Konopka; 87 min; Polska; 2011 )
12:30, Piątek
Powrót ( Magdalena Łazarkiewicz; 105 min; Polska; 2018 )
13:30, Piątek
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze ( Juraj Jakubisko; 110 min; Czechosłowacja, RFN; 1989 )
14:30, Piątek
Dzieje grzechu ( Walerian Borowczyk; 124 min; Polska; 1975 )
15:00, Piątek
Szczelina ( Peter Bebjak; 111 min; Słowacja; 2019 )
17:00, Piątek
Życie wewnętrzne ( Marek Koterski; 89 min; Polska; 1986 )
17:00, Piątek
Zabawa zabawa ( Kinga Dębska; 88 min; Polska; 2018 )
17:00, Piątek
Terrorystka ( Radek Bajgar; 95 min; Czechy; 2019 )
19:00, Piątek
Kler ( Wojciech Smarzowski; 133 min; Polska; 2018 )

Organizatorzy

Współorganizatorzy

Patronat