Kontakt

Kontakt

Organizatorzy

Stowarzyszenie "Kultura na Granicy"
Szymanowskiego 5/9, 43-400 Cieszyn
NIP: 5482573032, REGON: 241025170
Prezes/předseda:
Jolanta Dygoś
www.kinonagranicy.pl
stowarzyszenie@kinonagranicy.pl

 

EducationTalentCulture, z.s.,
Hlavní třída 87/2, Český Těšín 737 01, IČ:26580063

Výkonná ředitelka/dyrektor:
Petra Slováček Rypienová
www.edutacu.eu
info@edutacu.eu

 

Dyrektor przeglądu PL

Jolanta Dygoś
tel. +48 604 721 427
joladygos@poczta.onet.pl

 

Dyrektor przeglądu CZ

Petra Slováček Rypienová
tel. +420 604 605 399
info@edutacu.eu

Dyrektor programowy PL

Łukasz Maciejewski
l.maciejewski@kinonagranicy.pl

 

Dyrektor programowy CZ

Martin Novosad
tel. +420 608 621 306
m.novosad@kinonagranicy.pl

Dyrektor ds. marketingu i public relations PL

Karolina Kazuła
tel. +48 691 478 333
k.kazula@kinonagranicy.pl

 

Public relations, media CZ 

Gabriela Cichá
tel. +420 732 875 627 
g.cicha@kinonagranicy.pl

Dyrektor organizacyjny PL

Łukasz Kazimierowicz
tel. +48 505 360 275
l.kazimierowicz@kinonagranicy.pl

 

Finanse i księgowość PL

Kinga Maguza
tel. +48 604 098 054
k.maguza@kinonagranicy.pl

Koordynator organizacyjny PL

Marta Mędrzak-Gajda
tel. +48 509 890 379
m.medrzak-gajda@kinonagranicy.pl

 

Koordynatotor organizacyjny CZ, Klub festiwalowy, projekcje plenerowe

Jakub Gajdica
tel. +420 605 592 777
j.gajdica@kinonagranicy.pl

Koordynator ds. sponsoringu i sprzedaży PL

Mateusz Grzechnik
tel. + 48 721 042 198
m.grzechnik@kinonagranicy.pl

 

Koordynator ds. sponsoringu i marketingu CZ

Marcela Faltová
tel. + 420 776 234 876
marci.faltova@gmail.com

Guest service PL

Marek Wolas
tel. +48 509 606 433

Michalina Przybyła
tel. + 48 663 629 870
goscie@kinonagranicy.pl

 

Guest service CZ

Magdalena Żuraw-Peč
tel. +420 733 487 481
hoste@kinonagranicy.pl

Akredytacje

Anna Kryska
tel. + 48 517 196 478
akredytacje@kinonagranicy.pl

 

Koordynacja techniczna

Marek Dudzik
tel.+ 48 792 038 191
m.dudzik@kinonagranicy.pl

Koordynator obiegu kopii filmowych PL

Piotr Kasela
tel. +48 696 867 210
kopie@kinonagranicy.pl

 

Koordynator obiegu kopii filmowych CZ

Milada Ślusarczyková
tel. +420 608 765 987
m.slusarczykova@kinonagranicy.pl

Renata Macková
tel. +420 774 101 798
renata.kino@seznam.cz

Koordynator obsługi widowni

Piotr Kumor
tel. +48 795 930 694
p.kumor@kinonagranicy.pl

 

Wolontariat

Marek Łużyński
wolontariat@kinonagranicy.pl

Koordynator tłumaczeń

Izabela Szulc
+420 775 028 181
tlumaczenia@kinonagranicy.pl

 

Tłumaczenia tekstów

Pavel Peč - strona www

Joanna Słowik - strona Facebook.com

Redakcja strony www

Mikołaj Góralik
tel. +48 697 685 776
m.goralik@kinonagranicy.pl

 

Biuro prasowe/akredytacje medialne

media@kinonagranicy.pl

 

Organizatorzy

Organizatorzy Organizatorzy

Sponsor główny

Współfinansowanie

Współfinansowanie Współfinansowanie Współfinansowanie Współfinansowanie Współfinansowanie Współfinansowanie Współfinansowanie

Sponsorzy

Partnerzy główni

Partnerzy główni Partnerzy główni Partnerzy główni

Partnerzy

Współpraca

Patroni medialni

Patroni medialni Patroni medialni