Kontakt

Kontakt

Organizatorzy

Stowarzyszenie "Kultura na Granicy"
Szymanowskiego 5/9, 43-400 Cieszyn
NIP: 5482573032, REGON: 241025170
Prezes/předseda: Jolanta Dygoś
stowarzyszenie@kinonagranicy.pl

www.kinonagranicy.pl

 

 
Sdružení přátel Těšínska z.s.
Čapkova 13/12,  Czeski Cieszyn
IČO: 05408385
Prezes: Roman Sekula
tesinsko@centrum.cz
www.facebook.com/tesinsko/

 

Dyrektorka przeglądu

Jolanta Dygoś
tel. +48 604 721 427
joladygos@poczta.onet.pl

   

Dyrektor programowy PL

Łukasz Maciejewski
l.maciejewski@kinonagranicy.pl

 

Dyrektor programowy CZ

Martin Novosad
tel. +420 608 621 306
m.novosad@kinonagranicy.pl

Dyrektor organizacyjny PL

Łukasz Kazimierowicz
l.kazimierowicz@kinonagranicy.pl

Koordynatorki PL

Marta Radwaniak
tel. +48 500 525 914
m.radwaniak@kinonagranicy.pl

Anna Gańczarczyk
tel. +48 505 524 714
anna.ganczarczyk@kinonagranicy.pl

 

 

Dyrektor organizacyjny CZ

Jakub Gajdica
tel. CZ +420 605 592 777
j.gajdica@kinonahranici.cz

Koordynator CZ

Dana Trombiková
tel. +420 724 625 026
datr@post.cz

Dyrektorka ds. marketingu
i public relations

Aleksandra Różdżyńska
tel. +48 508 066 764
a.rozdzynska@kinonagranicy.pl

 

Public relations, media CZ

Szymon Piotr Brandys
sz.brandys@kinonahranici.cz

Koordynator
Digital marketingu

Damian Macura
tel. +48 666 704 195

   

Guest service PL

Marek Wolas
tel. +48 509 606 433

Michalina Nagi
tel. +48 663 629 870

goscie@kinonagranicy.pl

 

Guest service CZ

Ela Štěrba Molenda
tel. +420 777 30 49 48
hoste@kinonahranici.cz

Izabela Kapiasová
tel. +420 774 848 152
kapiasovai@seznam.cz

Koordynatorka sprzedaży

Anna Kryska
tel. +48 517 196 478
akredytacje@kinonagranicy.pl

   

Finanse i dotacje 

Kinga Maguza 
tel. +48 604 098 054
kmaguza@audytor.cieszyn.pl 

 

Granty, dotacje CZ

Michal Przywara
tel. +420 723 887 739
MPrzywara@seznam.cz

Redakcja strony www

Łukasz Grzesiczak
l.grzesiczak@kinonagranicy.pl

Anna Maślanka
a.maslanka@kinonagranicy.pl 

 

 

Koordynator techniczny biura

Krzysztof Howikowicz
k.howikowicz@kinonagranicy.pl

 

Koordynator wystaw

Marta Mędrzak-Gajda
tel. +48 509 890 379
m.medrzak-gajda@kinonagranicy.pl

Opiekun wolontariatu PL
Koordynator obsługi widowni

Piotr Kumor
tel. +48 795 930 694
wolontariat@kinonagranicy.pl
 

Opiekun wolontariatu CZ

Hana Pietrová
tel. +420 731 027 971
dobrovolnici@kinonahranici.cz

Koordynator obiegu kopii filmowych PL

Piotr Kasela
tel. +48 696 867 210
kopie@kinonagranicy.pl
 

Koordynatorki obiegu kopii filmowych CZ

Milada Ślusarczyková
tel. +420 608 765 987
m.slusarczykova@kinonagranicy.pl

Renata Macková
tel. +420 774 101 798
renata.kino@seznam.cz

Koordynatorka tłumaczeń z CZ/SK do PL

Ilona Gwóźdź-Szewczenko 
tel. +48 609 165 297
ila.szewczenko@gmail.com

 

Koordynatorka tłumaczeń z PL do CZ

Klára Kamenská
tel. +420 608 300 918
kamenska.klara@seznam.cz

 

Biuro organizacyjne

Michalina Nagi
tel. +48 663 629 870
biuro@kinonagranicy.pl

 

Koncepcja graficzna/ DTP&Layout

Iwona Cichy
tel. +48 720 833 208
iwona.cichy@gmail.com

Koordynator techniczny

Marek Dudzik
tel. +48 792 038 191
m.dudzik@kinonagranicy.pl

 

Koordynator techniczny IT
Klub Festiwalowy

Maciej Urbaś
m.urbas@kinonagranicy.pl
murbas@zamekcieszyn.pl

 

Organizatorzy

Patronat

Współfinansowanie

Sponsorzy

Partnerzy