Kontakt

Kontakt

Organizatorzy

Stowarzyszenie "Kultura na Granicy"
Szymanowskiego 5/9, 43-400 Cieszyn
NIP: 5482573032, REGON: 241025170
Prezes/předseda:
Jolanta Dygoś
www.kinonagranicy.pl
stowarzyszenie@kinonagranicy.pl

 

 
 
Čapková 13/12
Czeski Cieszyn
tesinsko@centrum.cz

 

Dyrektor przeglądu

Jolanta Dygoś
tel. +48 604 721 427
joladygos@poczta.onet.pl

   

Dyrektor programowy PL

Łukasz Maciejewski
l.maciejewski@kinonagranicy.pl

 

Dyrektor programowy CZ

Martin Novosad
tel. +420 608 621 306
m.novosad@kinonagranicy.pl

Dyrektor ds. marketingu i public relations

Karolina Kazuła
tel. +48 691 478 333
k.kazula@kinonagranicy.pl

 

Finanse i księgowość PL

Kinga Maguza
tel. +48 604 098 054
kmaguza@audytor.cieszyn.pl

Dyrektor organizacyjny PL

Łukasz Kazimierowicz
tel. +48 505 360 275
l.kazimierowicz@kinonagranicy.pl

 

Dyrektor organizacyjny,
Klub festiwalowy,

projekcje plenerowe CZ

Jakub Gajdica

tel. CZ +420 605 592 777
tel. PL +48 574 257 331
j.gajdica@kinonagranicy.pl

Koordynator organizacyjny   PL

Koordynator sponsoringu

Mateusz Grzechnik
tel. +48 721 042 198
m.grzechnik@kinonagranicy.pl

 

   

Koordynator wystaw

Marta Mędrzak-Gajda
tel. +48 509 890 379
m.medrzak-gajda@kinonagranicy.pl

 

   

Koordynator obiegu kopii filmowych PL

Piotr Kasela
tel. +48 696 867 210
kopie@kinonagranicy.pl
 

Koordynator obiegu kopii filmowych CZ

Milada Ślusarczyková
tel. +420 608 765 987
m.slusarczykova@kinonagranicy.pl

Renata Macková
tel. +420 774 101 798
renata.kino@seznam.cz

Koordynator obsługi widowni

Piotr Kumor
tel. +48 795 930 694
p.kumor@kinonagranicy.pl
 

Opiekun wolontariatu

Marek Wolas
tel. +48 509 606 433

Piotr Kumor
tel. +48 795 930 694
wolontariat@kinonagranicy.pl
 

Guest service

Michalina Przybyła
tel. +48 663 629 870

Marta Radwaniak
m.radwaniak@kinonagranicy.pl

goscie2@kinonagranicy.pl

Marek Wolas
tel. +48 509 606 433
goscie@kinonagranicy.pl

Koordynacja sprzedaży

Anna Kryska
tel. +48 517 196 478
akredytacje@kinonagranicy.pl
   

Koordynacja techniczna

Marek Dudzik
tel. +48 792 038 191
m.dudzik@kinonagranicy.pl

Koordynacja techniczna IT,
Klub Festiwalowy

Maciej Urbaś
m.urbas@kinonagranicy.pl
murbas@zamekcieszyn.pl
   

Koordynator tłumaczeń

Michael Alexa
michael.alexa@gmail.com

tel. 00 420 774 392 776

Ilona Gwóźdź-Szewczenko

 tel. +48 609 165 297
 
Izabela Szulc
tel. +420 775 028 181
tlumaczenia@kinonagranicy.pl
 

Tłumaczenia tekstów


Martin Veselka - www
martinveselka@centrum.cz

Joanna Słowik - FB

Koncepcja graficzna/ DTP&Layout

Iwona Cichy
tel. +48 720 833 208
iwona.cichy@gmail.com

Redakcja strony www

Krzysztof Howikowicz

Mikołaj Góralik
tel. +48 697 685 776
m.goralik@kinonagranicy.pl

 

Biuro prasowe/akredytacje medialne

Karolina Kazuła
tel. +48 69147833
media@kinonagranicy.pl

 

Biuro organizacyjne

Anna Smolarek
tel. +48 889 764 684
a.smolarek@kinonagranicy.pl
biuro@kinonagranicy.pl

 

Organizatorzy

Organizatorzy