Aktualności

Zobacz wszystkie
11 Lutego 2017

Fashionerzy i fashionistki w ramach Kina na Granicy

Fashionerzy i fashionistki będą tematem przewodnim kolejnego cyklu tematycznego 19. edycji Kina na Granicy.

- Największe marzenie co trzeciej dorastającej dziewczynki? Nie aktorka, nie piosenkarka, na pewno nie prawniczka. Blogerka modowa. Kto by nie chciał być co najmniej stylistą... Tabloidyzacja mediów sprawiła że temat mody, wyglądu, ubioru wypełnia codziennie szpalty czasopism lżejszego kalibru, jest również jednym z najchętniej poszukiwanych tagów w Internecie, mediach społecznościowych.  Chcemy pokazać, że moda, oryginalne stylizacje, kroje i fasony, towarzyszyły kinu od zawsze. Bistorowe golfy, bluzy z "Hofflandu", fulary i szmizjerki. "Moda Polska" to także był "fashion". Faszyn i stajl - wyjaśnia Łukasz Maciejewski, dyrektor polskiej części programu 19. edycji Kina na Granicy.

Przypomnijmy, iż oprócz cyklu "Fashionerzy i fashionistki", w programie 19. KnG znalazły się retrospektywy Karoliny Gruszki, Allana Starskiego, Milana Lasicy i Karela Rodena oraz Wydziału Filmu i Telewizji Akademii Sztuk Pięknych (FAMU) oraz dwa cykle tematyczne, zatytułowane: "Buntownicy i chuligani" oraz "Emigranci-imigranci".

Powrót

Organizatorzy

Organizatorzy Organizatorzy

Sponsor główny

Współfinansowanie

Współfinansowanie Współfinansowanie Współfinansowanie Współfinansowanie Współfinansowanie Współfinansowanie Współfinansowanie

Sponsorzy

Partnerzy główni

Partnerzy główni Partnerzy główni Partnerzy główni

Partnerzy

Współpraca

Patroni medialni

Patroni medialni Patroni medialni