Aktualności

Zobacz wszystkie
12 Kwietnia 2017

Ruszyła przedsprzedaż biletów na pojedyncze seanse

Od 10 do 27 kwietnia w kasie Teatru im. Adama Mickiewicza w Cieszynie można zakupić bilety na pojedyncze seanse uwzględnione w programie tegorocznej edycji Kina na Granicy. Liczba biletów przeznaczonych do przedsprzedaży jest ograniczona.

Istnieje także możliwość telefonicznej rezerwacji biletów w kasie teatru im. Adama Mickiewicza. Można tego dokonać po numerem telefonu +48 33 857 75 90, w godzinach od 9:00 do 13:00 i od 14:00 do 16:00, a także na godzinę przez każdym spektaklem.

Po zakończeniu przedsprzedaży tj. od 28 kwietnia bilety na poszczególne seanse będzie można kupić we wszystkich miejscach projekcji (Teatr im. Adama Mickiewicza, Kino Piast, Kino Central, Cieszyński Ośrodek Kultury "Dom Narodowy"). Cena biletu na pojedynczy seans, niezależnie od terminu zakupu wynosi 12 zł, czyli 80 Kč.

Przypominamy: Do 24 kwietnia trwa internetowa przedsprzedaż karnetów 6-dniowych i 3-dniowych. Karnety będzie można zakupić także na miejscu w cenie 170 zł (1050 Kč) w Biurze Organizacyjnym (Czytelnia i Kawiarnia Avion|Noiva, ul. Główna 2061, Czeski Cieszyn) w godzinach jego otwarcia (od 28.04.2017).

Szczegółowy regulamin zakupu i korzystania z wszystkich rodzajów karnetów (6-dniowych, 3-dniowych, karnetów klubowych) oraz biletów na pojedyncze seanse oraz koncerty w Klubie Festiwalowym znajduje się tutaj.

 

foto: W.Wandzel

Powrót

Organizatorzy

Organizatorzy Organizatorzy

Sponsor główny

Współfinansowanie

Współfinansowanie Współfinansowanie Współfinansowanie Współfinansowanie Współfinansowanie Współfinansowanie Współfinansowanie

Sponsorzy

Partnerzy główni

Partnerzy główni Partnerzy główni Partnerzy główni

Partnerzy

Współpraca

Patroni medialni

Patroni medialni Patroni medialni