Materiały prasowe

Serwis Foto

Zachęcamy do bezpłatnego korzystania z udostępnionych zdjęć z poprzednich edycji Kina na Granicy. Dokumentacja będzie na bieżąco aktualizowana. W przypadku publikacji prosimy o umieszczenie pod zdjęciem podpisu: organizatorzy lub kinonagranicy.pl | W razie jakichkolwiek pytań dotyczących publikacji udostępnionych zdjęć prosimy o kontakt: k.kazula@kinonagranicy.pl

Informacje prasowe

Zapraszamy na konferencję prasową w piątek (27.04.2018) o godz. 14.00 do Czytelnii i kawiarnii Avion|Noiva (ul. Główna 2061, Czeski Cieszyn).

Znamy film zamknięcia

Znamy film otwarcia i pełną listę filmów

KINO CIESZY(n), czyli o 20. edycji Kina na Granicy

Danuta Stenka zabłyśnie w gwiazdozbiorze Kina na Granicy

Będzie bal! 20. urodziny Kina na Granicy

Tak było! Relacja z 19. Kina na Granicy

Kino na Granicy - plakat 20. edycji

20. KnG - plakat (RGB)

20. KnG - plakat (CMYK)

O plakacie:

W tym roku będziemy świętować urodziny wybitnych twórców, ale... kto wie, może ich przyszłość była zapisana w gwiazdach już w dniu urodzenia? A może w przeszłości wypatrywali spadających gwiazd na nocnym niebie, żeby móc pomyśleć życzenie… dokładnie tak samo, kiedy zdmuchujemy świeczkę na torcie urodzinowym. Połączenie odpowiednich punktów – filmów, miejsc, uczestników, zaproszonych gwiazd i nas jako organizatorów być może stworzy w 2018 roku zupełnie nową konstelację na północnym wiosennym niebie (układ gwiazd w tle nie jest przypadkowy!). Gwiazdozbiór 20. Kina na Granicy! Stwórzcie go z nami, zapraszamy!

Kino na Granicy - logotyp

KNG.eps

KNG LOGO PL web.png

KNG LOGO PL.pdf

KNG LOGO PL.png

KNH LOGO CZ web.png

KNH LOGO CZ.pdf

KNH LOGO CZ.png 

Organizatorzy

Organizatorzy