Materiały prasowe

Serwis Foto

Zachęcamy do bezpłatnego korzystania z udostępnionych zdjęć z poprzednich edycji Kina na Granicy. Dokumentacja będzie na bieżąco aktualizowana. W przypadku publikacji prosimy o umieszczenie pod zdjęciem podpisu: organizatorzy lub kinonagranicy.pl | W razie jakichkolwiek pytań dotyczących publikacji udostępnionych zdjęć prosimy o kontakt: Marcin Markiton tel. +48 608 528 164.

Informacje prasowe

Zapraszamy na konferencję prasową w piątek (27.04.2018) o godz. 14.00 do Czytelnii i kawiarnii Avion|Noiva (ul. Główna 2061, Czeski Cieszyn).

Znamy film zamknięcia

Znamy film otwarcia i pełną listę filmów

KINO CIESZY(n), czyli o 20. edycji Kina na Granicy

Danuta Stenka zabłyśnie w gwiazdozbiorze Kina na Granicy

Będzie bal! 20. urodziny Kina na Granicy

Tak było! Relacja z 19. Kina na Granicy

Kino na Granicy - plakat 20. edycji

20. KnG - plakat (RGB)

20. KnG - plakat (CMYK)

O plakacie:

W tym roku będziemy świętować urodziny wybitnych twórców, ale... kto wie, może ich przyszłość była zapisana w gwiazdach już w dniu urodzenia? A może w przeszłości wypatrywali spadających gwiazd na nocnym niebie, żeby móc pomyśleć życzenie… dokładnie tak samo, kiedy zdmuchujemy świeczkę na torcie urodzinowym. Połączenie odpowiednich punktów – filmów, miejsc, uczestników, zaproszonych gwiazd i nas jako organizatorów być może stworzy w 2018 roku zupełnie nową konstelację na północnym wiosennym niebie (układ gwiazd w tle nie jest przypadkowy!). Gwiazdozbiór 20. Kina na Granicy! Stwórzcie go z nami, zapraszamy!

Kino na Granicy - logotyp

KNG.eps

KNG LOGO PL web.png

KNG LOGO PL.pdf

KNG LOGO PL.png

KNH LOGO CZ web.png

KNH LOGO CZ.pdf

KNH LOGO CZ.png 

Organizatorzy

Organizatorzy Organizatorzy

Główny partner medialny

Główny partner medialny

Partnerzy główni

Partnerzy główni Partnerzy główni Partnerzy główni