Aktualności

Zobacz wszystkie
První letošní hudební hvězdou je… 30 Stycznia 2018

Ujawniamy pierwszą gwiazdę muzyczną

Uwaga, uwaga! Czas na pierwsze ogłoszenie muzyczne płynące z szeregów naszych kolegów z Klubu Festiwalowego.

Zespół po wydaniu płyty „Plemnik” w 2011 zamilkł na całe sześć lat. Ale w błędzie jest ten kto myśli że panowie w tym czasie zasypywali gruszki w popiele. Był wysyp płyt nagranych w innych składach, były wspaniałe ilustracje muzyczne do filmów i spektakli teatralnych, były koncerty, przygody i życie w ultrakolorach od zmierzchu do świtu. A kiedy przyszła tęsknota za kolegami z zespołu powstała kolejna płyta. Zespół odrodził się właśnie jak feniks z popiołów w swoim najsilniejszym składzie: Jacek Szymkiewicz, Michał Pfeif, Marcin Macuk i Jarosław Kozłowski - przez wielu uznawanym za najlepszy koncertowy zespół w kraju.

TAK jest – to POGODNO. Na ich koncercie będziecie mogli usłyszeć materiał z najnowszego wydawnictwa zatytułowanego. „Sokiści chcą miłości” oraz kilka starszych utworów w zupełnie nowych aranżacjach.

fot. gig24.pl

Powrót

Organizatorzy

Organizatorzy Organizatorzy

Główny partner medialny

Główny partner medialny

Współfinansowanie

Współfinansowanie Współfinansowanie Współfinansowanie Współfinansowanie Współfinansowanie Współfinansowanie Współfinansowanie Współfinansowanie Współfinansowanie Współfinansowanie Współfinansowanie Współfinansowanie

Partnerzy główni

Partnerzy główni Partnerzy główni Partnerzy główni

Partnerzy

Partnerzy Partnerzy Partnerzy Partnerzy