Plan spotkań z twórcami

PIĄTEK / PÁTEK (28.04.2017)

  • 15:00 UL KULTURY wernisaż Adama Sikory

  • 16:00 UL KULTURY Powrót Giganta / Návrat Giganta, spotkanie: Adam Sikora i Sławomir Żukowski

  • 16:00 CENTRAL Prawo Helena / Zákon Helena, spotkanie: Petra Nesvačilová

  • 19:00 TEATR Zwierzęta / Zvířata, spotkanie: Greg Zglinski, Łukasz Dzięcioł, Bartosz Chajdeck

SOBOTA (29.04.2017)

  • 12:00 TEATR 21 x Nowy Jork / 21 x New York, spotkanie: Piotr Stasik 

  • 12:00 CENTRAL Zjednoczone Stany Miłości / Spojené státy lásky, spotkanie: Andrzej Chyra, Natalia Siwicka

  • 14:00 TEATR Jestem mordercą / Jsem vrah, spotkanie: Maciej Pieprzyca, Bartosz Chajdecki, Tomasz Włosok

  • 15:00 GALERIA COK wernisaż Wiesławy i Allana Starskich

  • 16:45 TEATR Wspomnienie lata / Vzpomínka na léto, spotkanie: Adam Guziński,  Max Jastrzębski, Łukasz Dzięcioł, Adam Sikora

  • 17:00 CENTRAL Stanko spotkanie: Barbara Harumová i Petr Harum

  • 19:15 TEATR Rana / Šrám, spotkanie: Allan Starski

  • 19:15 PIAST Dokumenty nr 1 spotkanie: Natalia Siwicka i Weronika Bilska  

NIEDZIELA / NEDĚLE (30.04.2017)   

  • 10:00 TEATR zestaw FAMU III spotkanie: prof. Jan Bernard 

  • 10:00 DOM NARODOWY Panny z Wilka / Slečny z Vlčí, spotkanie: Wiesława i Allan Starscy 

  • 12:00 TEATR Konwój / Eskorta, spotkanie: Maciej Żak, Łukasz Simlat 

  • 12:00 PIAST Kamper / Camper, spotkanie: Natalia i Łukasz Grzegorzek, Weronika Bilska

  • 14:30 TEATR Kochankowie z Marony / Milenci z Marony, spotkanie: Karolina Gruszka, Krzysztof Zawadzki, Łukasz Simlat 

  • 14:30 PIAST Szczęśliwego Nowego Jorku / Šťastný New York, spotkanie: Janusz Zaorski 

  • 14:30 DOM NARODOWY Dokumenty nr 2, spotkanie: Daria Woszek, Beata Fudalej 

  • 14:30 CENTRAL Piąta łódź / Piata loď , spotkanie Katarina Krnacová, Monika Kompaniková 

  • 16:00 UL KULTURY Kryształowa dziewczyna / Křišťálová holka, spotkanie: Mateusz Kocięcki, Michał Floriańczyk, Bartosz Sak, Natalia Klepacka, Artur Urbański, Mariusz Grzegorzek, Konrad Eleryk

  • 17:00 CENTRAL Anthropoid, spotkanie: Jan Budař

  • 17:15 TEATR Prosta historia o morderstwie / Prostý příběh o vraždě, spotkanie: Arkadiusz Jakubik, Bartosz Chajdecki, Ireneusz Czop

  • 19:45 PIAST Wołyń / Volyň, zapowiedź: Arkadiusza Jakubika, Ireneusza Czopa

  • 20:00 TEATR Maria Skłodowska-Curie / Marie Curie, spotkanie: Karolina Gruszka

  • 20:00 CENTRAL Pustkowie / Pustina, spotkanie: Štěpán Hulík

PONIEDZIAŁEK / PONDĚLÍ (1.05.2017)   

  • 10:00 CENTRAL Lea spotkanie: Ivan Fíla 

  • 10:00 PIAST Jezioro Bodeńskie / Bodamské jezero, spotkanie: Janusz Zaorski 

  • 11:45 CENTRAL Normalny autystyczny film / Normální autistický film, spotkanie: Miroslav Janek, Petr Szalbot

  • 12:00 TEATR Miłość w mieście ogrodów / Láska v městě zahrad, spotkanie:  Adam Sikora, Ingmar Villqist, Urszula Grabowska, Ireneusz Czop, Magdalena Nowacka

  • 14:00 CENTRAL Baba z lodu / Bába z ledu, Spotkanie: Bohdan Sláma

  • 14:30 PIAST Pokolenia / Generace, spotkanie: Janusz Zaorski 

  • 15:00 DOM NARODOWY Moja krew / Moje krev, spotkanie: Grażyna Trela

  • 16:00 UL KULTURY Słońce, to słońce mnie oślepiło / Slunce, to slunce mě oslepilo, spotkanie: Małgorzata Zawadzka, Beata Walentowska

  • 16:30 CENTRAL Ogrodnicy / ZáhradníciCZizincII/MYgranti, Spotkanie: Nobre Antonio i Ruggiero Emanuelle

  • 17:00 TEATR Drodzy przyjaciele, tak! / Vážení přátelé, ano!, spotkanie: Milan Lasica 

  • 17:00 PIAST Protektor, spotkanie: Marek Daniel

  • 17:30 DOM NARODOWY  I zestaw FAMU, spotkanie: Bohdan Sláma, Karolina Malinowska

  • 19:00 PIAST Hanoi-Warszawa / Hanoj - Varšava, spotkanie: Katarzyna Klimkiewicz

  • 19:45 TEATR Pokot / Přes kosti mrtvých, spotkanie: Agnieszka Holland i Kasia Adamik

  • 20:00 PIAST Polak potrzebny od zaraz / Svobodný svět, spotkanie: Lesław Żurek, Małgorzata Zawadzka

WTOREK / ÚTERÝ (2.05.2017)

  • 09:45 CENTRAL Powidoki / Mžitky, spotkanie: Mateusz Rzeźniczak

  • 10:00 PIAST Zakład / Polepšovna, spotkanie: Grażyna Trela

  • 12:00 TEATR Amok, spotkanie: Kasia Adamik, Antoni Komasa Łazarkiewicz 

  • 12:00 CENTRAL Braciszek Karel / Bratříček Karel, spotkanie: Krystyna Krauze 

  • 12:00 PIAST Plac zabaw / Dětské hřiště, spotkanie: Bartosz Kowalski 

  • 12:00 DOM NARODOWY Dokumenty nr 3, spotkanie: Olga Chajdas, Hubert Dobrzaniecki, Łukasz Maciejewski, Barbara Kurzaj

  • 14:00 CENTRAL Ostatnia rodzina / Poslední rodina, spotkanie: Leszek Bodziak

  • 14:30 TEATR Polski akcent FAMU, spotkanie: Kinga Dębska, Agnieszka Holland, Krystyna Krauze, Jarosław Kamiński 

  • 14:30 PIAST Zaćma / Zákal, spotkanie: Małgorzata Zajączkowska, Maria Mamona, Ryszard Bugajski

  • 16:00 UL KULTURY Ederly, spotkanie: Adam Sikora, Beata Walentowska

  • 16:45 CENTRAL Hydraulik z Tuchlovic  / Instalatér z Tuchlovic, spotkanie: Tomáš Vorel, Jan Budař

  • 17:00 TEATR Mamuśka i inni pomyleńcy w rodzinie / Moje matka a další cvoci v rodině, spotkanie: Lech Łotocki, Ewa Sowińska, Maria  Maj, Maria Mamona, Agnieszka Holland, Małgorzata Zajączkowska 

  • 17:15 PIAST Komunia / Přijímání, spotkanie: Anna Zamecka 

  • 18:45 CENTRAL Młyn Habermanna / Habermannův mlýn, spotkanie: Jan Kuděla
  • 20:00 TEATR Królewicz Olch / Král duchů, spotkanie: Sebastian Łach, Agnieszka Podsiadlik, Stanisław Cywka

  • 20:30 CENTRAL Sekret teatru "Sklep" / Tajemství Divadla Sklep aneb Manuál na záchranu světa, spotkanie: Olga Dabrowská

ŚRODA / STŘEDA (3.05.2017)

  • 10:00 PIAST Za niebieskimi drzwiami / Za modrými dveřmi, spotkanie: Mariusz Palej, Magdalena Nieć

  • 12:00 TEATR Butterfly kisses, spotkanie: Rafał Kapeliński 

  • 14:00 CENTRAL Masaryk, spotkanie: Karel Roden

 

TEATR - Teatr im. Adama Mickiewicza, Cieszyn, pl. Teatralny 1    

CENTRAL - Kino Central, Český Těšín, Štefánikova 27   

PIAST - Kino Piast, Cieszyn, ul. Ratuszowa 1   

DOM NARODOWY - Cieszyński Ośrodek Kultury Dom Narodowy, Cieszyn, Rynek 12   

UL Kultury (dawna Galeria Szara), Cieszyn, ul. Srebrna 1

Organizatorzy

Organizatorzy Organizatorzy

Główny partner medialny

Główny partner medialny

Współfinansowanie

Współfinansowanie Współfinansowanie Współfinansowanie Współfinansowanie Współfinansowanie Współfinansowanie Współfinansowanie Współfinansowanie Współfinansowanie Współfinansowanie Współfinansowanie Współfinansowanie

Partnerzy główni

Partnerzy główni Partnerzy główni Partnerzy główni

Partnerzy

Partnerzy Partnerzy Partnerzy Partnerzy